У Вінниці розпочався демонтаж біл-бордів

22.02.12 18:49 4312 8

Впорядкування носіїв зовнішньої реклами стартувало з вулиці Київської

У Вінниці розпочався демонтаж біл-бордів

За новими Правилами розміщення зовнішньої реклами у м. Вінниці першою зазнає змін вулиця Київська від в'їзду в місто і до перехрестя вулиць Київська-Чорновола-Червоноармійська. Із 44 існуючих там на сьогоднішній день біл-бордів після впорядкування залишиться вдвічі менше рекламоносіїв. Крім того, усі вони будуть розміщуватися по відповідній схемі з урахуванням багатьох факторів. Вінницькі архітектори стверджують, що до кінця 2013 року усі рекламоносії міста будуть мати новий вигляд та інше розташування.

Минулого року міська рада затвердила Порядок розміщення зовнішньої реклами у м. Вінниці, який формулює єдину міську політику у цій сфері, а також покликаний забезпечити у процесі розміщення рекламних засобів розумний баланс між комерційними інтересами та збереженням цілісності оточуючої забудови. У відповідності до цього документу біл-борди та сіті-лайти на території міста розміщуватимуться не хаотично, а регламентовано. Крім того, сама кількість рекламоносіїв до кінця наступного року буде значно зменшена.

Одним із перших кроків стало впорядкування розміщення зовнішньої реклами на ділянці від в'їзду у місто з вулиці Київської та до перехрестя вулиць Київська-Чорновола-Червоноармійська. На сьогоднішній день на цій ділянці нараховується 44 площини типу біл-борд. Втім, вже у другому кварталі 2012 року лише у зазначеному районі таких рекламних щитів залишиться 22. Крім того, розміщуватимуться вони рівномірно - мінімальна відстань між рекламними площинами буде 100 метрів.

За словами директора департаменту архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міської ради Максима Мартинюка, рекламні площини будуть уніфіковані за своїм дизайном та виготовлятимуться із сучасних матеріалів. «Площини розміщуватимуться перпендикулярно до дороги під кутом 90о, - говорить Максим Мартинюк. - Крім того, у всіх без виключення площинах буде застосовано додаткові елементи освітлення, усі вони будуть одного розміру і одного кольору».

За інформацією Максима Мартинюка, наступними стануть ділянка вул. Київської від вул. Чорновола до площі Жовтневої, вулиці Островського, частина Першотравнева, Хмельницьке шосе та проспект Коцюбинського. В цілому процес триватиме до 2013 року, оскільки у деяких операторів зовнішньої реклами ще не закінчився термін дії договору. «Ми звернулися до власників площин із пропозицією визначитися із термінами та способами демонтажу, чи вони це зроблять самі, чи з допомогою МКП «АБС», - зазначає директор департаменту архітектури, містобудування та кадастру. - Наразі процес демонтажу вже розпочато, далі ми перейдемо до приведення існуючих рекламних площин у відповідності до вимог. Загалом, перший ефект від впорядкування рекламних щитів вінничани зможуть побачити вже найближчим часом».

Порядок розміщення зовнішньої реклами дивіться тут:
http://www.vmr.gov.ua/info.aspx?langID=1&pageID=22943

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. Лена
  Лена
  07-07-13, 16:23 | IP:178.74.226...
  У меня ссылка не работает. Подскажите а что надо для того что бы установить свой болборд?
 • 7. vano
  vano
  23-02-12, 16:09 | IP:82.207.102...
  №3 - Спасибо, за ссылку. Документ солидный. Прописан получше и понятнее, чем то, чем нас потчует Верховна Рада.
  Но и здесь есть возможность злоупотреблений - настораживают общие фразы " з дотрыманням норм..., не завдаваты шкоду..., за згодою власныкив... . Т.е. при желании, нормы, вред и т.п будет решаться "индивидуально".
  Тарифы - странные. Например средний билборд на Соборной будет стоить примерно 400 - 600 грн. в месяц. (для владельцев бордов) (а заказчики платят раз в 10 больше и вся разница идет не в бюджет, а посредникам).

  ОСОБО сильно удивляет то, что разрешения выдаются на срок НЕ МЕНЕЕ 5 лет!!!! (это для кого такую норму предусмотрели? чтоб если что - потом нельзя было договор разорвать???)

  И последнее, совсем печальное. Данным порядком предусмотрено "порушення цілісності поверхні асфальтового чи іншого покриття, територій зелених насаджень, розкопування ґрунту, монтуванням фундаменту конструкції,т інші роботи, пов’язаниі з порушенням благоустрою території" !!!!
  Для того, чтобы всё это разрушить нужно ПРОСТО ПОДАТЬ ЗАЯВКУ и предупредить о таком своем навмерении. И всё! Разрешение обязаны выдать!!! (это не шутка, там так написано).
 • 6. Rst
  Rst
  23-02-12, 14:23 | IP:93.183.204...
  2 Олександр, за законом демонтувати рекламну площину доти доки не закінчиться термін дії договору не можливо. У разі, якщо рекламна агенція не здійснить демонтаж рекламоносія самостійно, це зробить Архітектурно-будівельний сервіс і виставить рахунок по демонтуванню власнику рекламної площини.
 • 5. Олександр
  Олександр
  23-02-12, 13:10 | IP:178.95.30...
  Це давно потрібно було зробити, а починати потрібно не з Київської, а з площі Островського-Нансена, де стоять три біл-борда на тротуарі. Чекати про те що власники самі їх приберуть не потрібно, власники можуть не мати техніки, і коштів, і ця біда продовжуватиме стояти як болячка серед тротуару.
 • 4. поддерживаю
  поддерживаю
  23-02-12, 10:56 | IP:176.32.10...
  100% поддерживаю, а то за этими досками ни знаков дорожных рассмотреть (так в глазах рябит), ни горизонта не видно. А в штормовые порывы того и гляди накроет. Так что если упорядочат, то будет замечательно

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)