23 лютого ще не всі вінничани знали про нову схему громадського транспорту

24.02.12 09:42 3044 8

У перший день дії нової схеми руху громадського транспорту найменш завантаженими були трамваї №6

23 лютого ще не всі вінничани знали про нову схему громадського транспорту

23 лютого громадський транспорт Вінниці розпочав рухатись по новій схемі. За даними вчорашнього ранкового моніторингу найменше пасажирів перевозили цього дня трамваї маршруту №6. На цьому маршруті працює 21 вагон, це на дві одиниці менше ніж на маршруті №4. Тому вінничани, які вирішили скористатись саме цим трамваєм, мали можливість досить комфортно дістатись місця призначення.

За підсумками попереднього моніторингу, ранок першого дня роботи нової схеми пройшов спокійно та організовано - транспорт рухався регулярно (відповідно до графіків), на зупинках не було великого скупчення людей, вінничани мали можливість скористатись тим видом транспорту, який, згідно нової схеми руху, обслуговує той чи інший мікрорайон.

Основна особливість нововведень полягає у тому, що маршрутки не дублюють маршрути громадського електротранспорту. Таким чином у Вінниці залишилось 6 трамвайних, 15 тролейбусних, 10 автобусних та 29 маршрутів для маршрутних таксі. Враховуючи це, змінився графік руху електротранспорту, - трамваї та тролейбуси з середини лютого «ходять» частіше і довше (з 5:30 до 24:00).

23 лютого на зупинках громадського транспорту продовжували працювати інформаційні пункти. За три дні з їх допомогою було розповсюджено 33 тисячі надрукованих схем. За спостереженнями волонтерів певна проблема все ж таки є - деякі вінничани дотепер не ознайомились із новою схемою і розгубились у перший день введення системи в дію. Тому на основних зупинках транспорту, де вставлені інформаційні пункти, їм допомагають не лише зорієнтуватись, на чому і куди доїхати, а й фіксують конструктивні пропозиції вінничан. Такі пункти будуть працювати і 24 лютого.

«У приватному секторі у час пік було достатньо транспорту для того, щоб люди могли виїхати з свого мікрорайону», - розповідає голова Асоціації органів самоорганізації населення Наталя Панчук, яка разом із усіма членами Асоціації (головами квартальних комітетів) спостерігала, як рухається громадський транспорт на території приватної забудови.

«Ми з самого ранку моніторили, як працює нова система перевезення пасажирів. У час пік на громадський транспорт особливе навантаження, але ТТУ відпрацювало графіки таким чином, що у цей час на маршрутах працює максимальну кількість транспортних одиниць. Тому можна сказати, що нова система стартувала без ексцесів. Зрозуміло, що на окремих ділянках виникають певні проблеми, але ми будемо їх усувати», - говорить директор департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради Олексій Пидоченко.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. Neologizm
  Neologizm
  24-02-12, 16:56 | IP:91.124.143...
  До Аграрного університету з Киівськоі ходить лише тролейбус.Поіздка тривае 52 хвилини.На пари встигнути не реально!!!
 • 7. 123
  123
  24-02-12, 16:34 | IP:82.207.102...
  Ирина, Вы издеваетесь ? раньше такое растояние тролейбус за 15 проходил.
 • 6. Ирина
  Ирина
  24-02-12, 14:38 | IP:93.183.204...
  Вчера ехала с Вишенки троллейбусом. Специально засекла время - дорога от остановки Артоболевского и до Интернациональной заняла 24 минуты. При чем троллейбус не был забит битком, все нормально было. Вчера и сегодня на работу добралась без проблем (трамвайчики бегали один за одним). Просто нужно время, привыкнуть и опробировать. Я почему то думаю, что все устаканется и наладится
 • 5. Сергей
  Сергей
  24-02-12, 13:42 | IP:178.93.201...
  А вообще полный бардак. По городу мелькают и 35-е, и вместе с новой, якобы 17Б-ездит и 60-я. Бардак полный. Зато 70-ю пустили по Хм.шоссе. вчера днем в 14 часов, начиная с Келецкой и заканчивая Домом офицеров ни один человек не зашел и не вышел с маршрутки, такмы пятеро пассажиров и проехали. Зачем спрашивается пускать 70-ю по Хм.шоссе, если там на нее никто не садиться, а на Келецкой нечем уехать.
 • 4. Сергей
  Сергей
  24-02-12, 13:37 | IP:178.93.201...
  Да,это точно. 34-я ходит как сумасшедшая, только одну ее и видно.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)