У Вінниці з’явилась газета вінницької учнівської громади «Максимум»

25.02.12 15:55 4965 11

Дитячі омбудсмени міста та лідери вінницьких шкіл 24 лютого в міській раді презентували перший випуск шкільної газети, яку вони назвали «Максимум». У стартовому номері діти розмістили чимало цікавої та корисної для своїх однолітків інформації, а також статті, які написали самі школярі.

У Вінниці з’явилась газета вінницької учнівської громади «Максимум»

Ідея відновити у місті шкільну газету виникла під час однієї із зустрічей дитячих омбудсменів із Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом. Тоді й було прийнято рішення з допомогою редакції «Вінницька газета» започаткувати випуск газети вінницької учнівської громади.

В результаті спільної роботи школярів та головного редактора видання «Вінницька газета» Наталії Космини вже цієї п'ятниці люди, які виписують муніципальну газету, отримали разом з нею додаток у вигляді шкільної газети «Максимум». Окрім цього, примірники надійшли у всі школи, де у кожному класі буде можливість почитати «свою» газету. «В цю газету вкладено дуже багато праці самими омбудсменами та учнівськими лідерами, - говорить головний редактор МКП редакція «Вінницька газета» Наталя Космина. - Я думаю, що газета вінницької учнівської громади об'єднає усі школи міста, адже тут піднімаються проблеми, які турбують всіх дітей».

Газета «Максимум» буде виходити раз у два місяці протягом навчального року. У першому номері розміщені статті учнів шкіл №7, №1, №9, №22, №25, №23 та №2. Свої сторінки мають активісти Союзу старшокласників «Лідер» та дитячі омбудсмени.

«Над створенням газети працювали представники дитячої організації «Лідер», дитячі омбудсмени та інші учнівські об'єднання, але ми всі робимо одну справу, тому я вас прошу, щоб ви й надалі працювали єдиним колективом, в якому є висока ступінь взаємодії і взаємоповаги, в якому об'єднанні молоді, активні, креативні діти, яким не байдуже, що відбувається у житті однолітків, їх друзів і міста в цілому», - звернувся до школярів міський голова Володимир Гройсман.

«Наша газета називається «Максимум». Це означає максимум інформації, новин, довіри, дружби та честі, - говорить відповідальний редактор газети «Максимум» Євген Павлюк. - Це газета для дітей, про дітей і написана самими дітьми. До її створення долучились представники більшості шкіл міста. Було багато цікавої інформації, але нашою редколегією відібрано найкращі матеріали. У перспективі нам би хотілось, щоб ця газета стала дзеркалом життя учнівської громади міста, щоб в ній висвітлювались усі найцікавіші новини з життя вінницьких школярів. Ми хочемо вдосконалюватись і навчатись нелегкій журналістській справі».

Наприкінці зустрічі міський голова Володимир Гройсман пообіцяв учнівству міста, що за будь-яких обставин газета «Максимум» буде виходити у світ, і все, що потрібно зробити з боку влади, буде зроблено. В свою чергу учні мають продовжувати активну роботу у цьому напрямку і працювати над створенням якісної, цікавої і актуальної газети.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 11. Yordan
  Yordan
  09-04-12, 22:39 | IP:46.253.12...
  Дорогие друзья.Я уже 30 лет собираю газеты и в моей коллекции уже более 6000 экземпляров.Я буду счастлив,если вы можете выслать мне газету на бумаге вашего района.Желаю вам крепкого здоровья,личнего счастья и профессионалных успехов.Мой почтовый адресс;ЙОРДАН КИРИЛЛОВ, ул.ЦАР ОСВОБОДИТЕЛ 14 , индекс-2050 ИХТИМАН

  ,БОЛГАРИЯ
 • 10. луіза
  луіза
  05-03-12, 00:57 | IP:178.93.252...
  Дуже "нецікава газета!!!!! Хоча б прочитали ті, що підбирали матеріал!!! Багато реклами!!!
 • 9. Євгенія
  Євгенія
  29-02-12, 15:36 | IP:178.74.244...
  ця газета безкоштовна!
  вона існує ще 3 2006,але активно за неї взялись наприкінці 2011.
 • 8. Евгений
  Евгений
  27-02-12, 20:09 | IP:109.108.225...
  Уважаемый " Школяр ", про эту газету знали все президенты винницких школ. уже сегодня " Максимум" должен был появится во всех школах.
 • 7. Світлана
  Світлана
  27-02-12, 15:09 | IP:178.95.56...
  Як можна звинувачувати в плагіаті, не читаючи газету. А чому "Максимум", можна прочитати на першій сторінці. Нічого спільного з Хабаровською газетою не маємо.В 2006 році була ініціатива випуску газети "Максимум", редакція "RІА" допомогли видати 6 випусків. Ці газети безкоштовно розповсюджувалися по школам, по декілька примірників. Та фінансова криза вдарила по всім.
  Сьогодні за підтримки міської влади, "Вінницької газети" та ініціативних дітей газета відновлюється. Віримо, пройде час і "Максимум" буде популярнішою за "Тумбочку" .

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)