Іноземні радники Міноборони провели нараду у Віниці

29.02.12 18:23 2297 2

Іноземну делегацію очолював полковник Жан Луї Делет з Франції

Іноземні радники Міноборони провели нараду у Віниці

Сьогодні, 29 лютого, у вінницькому гарнізонному Будинку офіцерів відбулася робоча зустріч офіцерів Кадрового центру Повітряних Сил Збройних Сил України та іноземних радників при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України з координації дій впровадження програми реалізації Концепції кадрової політики в Збройних Силах України.

Іноземну делегацію, до складу якої увійшли Жаклін Кей Девіс з Великобританії та майор Мікаел Панаро з США, очолював полковник Жан Луї Делет з Франції, українську групу – начальник Кадрового центру Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Віктор Бурдейний.

Тематика питань, що виносились на обговорення, стосувалася роботи посадових осіб кадрових органів, задіяних у процесі управління кар’єрою військовослужбовців, підготовці та прийнятті кадрових рішень.

– Ми відвідали Кадровий центр Повітряних Сил, – розповідає полковник Жан Луї Делет, – поспілкувалися з офіцерами на їх робочих місцях. В ході брифінгу з керівництвом центру обговорили труднощі, які виникають в питаннях управління кар’єрою військовослужбовців, комплектування підрозділів та частин Повітряних Сил за новою системою кадрового забезпечення. Гадаю, що така зустріч має взаємну користь, адже передбачає обмін досвідом роботи в питаннях кадрового менеджменту.

Говорячи про результати зустрічі, полковник Віктор Бурдейний, зокрема, зазначив, що в Повітряних Силах кадровий менеджмент централізованого типу запроваджено ще у 2009 році.

– Мені приємно, що наші закордонні колеги допомагають нам реалізовувати нову систему кадрового менеджменту. Нам цікавий їхній досвід роботи в питаннях управління кар’єрою як офіцерів, так і військовослужбовців-контрактників, алгоритм роботи офіцерів-“менеджерів”.

Фото

Іноземні радники Міноборони провели нараду у Віниці Іноземні радники Міноборони провели нараду у Віниці Іноземні радники Міноборони провели нараду у Віниці Іноземні радники Міноборони провели нараду у Віниці

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Сергій Фурдик. РМЦ МО України (м.Вінниця)
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. США
  США
  01-03-12, 15:33 | IP:71.183.190...
  Этих "радныкив" нужно гнать в три шеи. США и НАТО это междунарожные бандиты,(и это не надо доказывать), куда втягивает страну негодяй Янукович.
 • 1. Василь
  Василь
  29-02-12, 21:08 | IP:81.30.165...
  То шо ті радники нарадили нашим збройним силам?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)