Криза минає, аквапарку на «Бригантині» - бути

29.02.12 18:35 5640 11

Проте будівництво розпочнеться не раніше 2014 року

Криза минає, аквапарку на «Бригантині» - бути

Російський інвестор, який ще в докризові часи придбав через аукціон землю з умовою реконструкції півострова “Бригантина”, готовий повернутись до реалізації проекту. А саме, культурно-розважального центру, повідомила газета “Вінницькі реалії”.

- Наразі розробляється лише концепція освоєння території, на якій розташовані церква та водонапірна станція, - пояснює відомий у Вінниці архітектор, голова Вінницької філії НДІ проект реконструкції Олександр Рекута. - Коли від розробок ТОВ “Бригантина-В” перейде до робіт на місцевості, знову ж, ніхто не знає.

За словами Олександра Рекути, на проектування такого об'єкта потрібно не менше двох років. У будь-якому випадку, цим займуться кілька організацій. Причина — у багатофункціональності запланованого центру родинного дозвілля і необхідності реконструкції рекреаційної 6-гектарної зони.

Окрім іншого, забудовнику доведеться займатися очищенням річки Тяжилівки, укріпленням берегів з трьох боків, прокладанням комунікацій, будівництвом газорозподільного пункту і трансформаторної підстанції.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 11. Гость
  Гость
  05-03-12, 08:56 | IP:178.95.216...
  В газетах многое пишут, а мне врачи в детской поликлинике еще в сентябре сказали, что там будет яхт-клуб... Они к этой ситуации были ближе всего, думаю и знают лучше других...
 • 10. Andrey
  Andrey
  01-03-12, 21:23 | IP:109.108.236...
  Бред сивой.... Сьезжают от более насущих проблем. Транспорт до толку доведите.
 • 9. ОЛЕНА
  ОЛЕНА
  01-03-12, 16:45 | IP:178.95.251...
  МОЇ БАТЬКИ ЖИВУТЬ В БУДИНКУ НАД БУГОМ. З ВІКОН КВАРТИРИ РОЗКРИВАЄТЬСЯ НЕЙМОВІРНО ЧУДОВИЙ КРАЄВИД : КИЇВСЬКИЙ МІСТ, П"ЯТНИЧАНИ, РАЙОН ТРЕТЬОЇ ШКОЛИ, "КНИЖКУ", МІСЬКУ БАШТУ, ЯКА ДУЖЕ КРАСИВО ПІДСВІЧУЄТЬСЯ ВВЕЧЕРІ, ЦЕНТРАЛЬНИЙ МІСТ, ЯСКРАВІ ВОГНІ "РОШЕН", ОСТРІВ "ФЕСТИВАЛЬНИЙ", ЧАСТИНА СТАРОГО МІСТА... Я ПАМ"ЯТАЮ "БРИГАНТИНУ" ЯК ПІОНЕРСЬКИЙ ТАБІР, ЯК ПАВОДОК "ВОНЮЧКИ" ВЕСНОЮ... ТАМ ПРОЙШЛО МОЕ ДИТИНСТВО ТА ЮНІСТЬ. І ЩО ТЕПЕР ??? ПУЗАТІ ДЯДЬКИ КУПИЛИ ЗЕМЛЮ І БУДУТЬ БУДУВАТИ "ЕЙФЕЛЕВІ ВЕЖІ" ??? ЗАКРИЮТЬ СОНЦЕ, ЦІКАВИЙ КРАЄВИД З ВІКНА ???
 • 8. Післямова
  Післямова
  01-03-12, 11:09 | IP:92.112.37...
  За мого життя, на тій території я вже бачив чотири забори, я пам'ятаю коли там будували ту Бригантину, але я пам'ятаю коли намивав зем-снаряд туди пісок, і який там був пляж, я пам'ятаю паромну переправу, яка там була. А вас, братанів, 555, мопедів, та інших ще і в проекті не було.
 • 7. 555
  555
  01-03-12, 09:59 | IP:82.207.102...
  .. и кто там гулял в выходные, в скором времени увидит забор. И будете вы потом гулять только по узеньким тротуарам, огибая припаркованные машины.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)