Вінницький фонтан відкриється 15 квітня вже з біотуалетами

24.03.12 16:27 10285

Вирішується питання сполучення набережної з островом Фестивальним

Вінницький фонтан відкриється 15 квітня вже з біотуалетами

15 квітня запустять фонтан на набережній Рошен. До цього часу мають вирішити питання туалетів. А надалі — і відновити сполучення набережної з островом Фестивальним.

- Через місяць благодійний фонд Петра Порошенка передасть місту громадські вбиральні, - повідомив міський голова Володимир Гройсман. - Крім того, ми хочемо зробити сполучення набережної з островом Фестивальним. Сподіваємося, що компанія “Мостобуд” продовжить відповідні роботи. Замість колишнього понтонного мосту хотілося б бачити сучасний, аби він став прикрасою міста. Певні дизайнерські рішення уже направлені в “Мостобуд”. Вартість робіт складає три мільйони гривень — це дещо складно для міста, тому ставимо питання про позабюджетне фінансування.

Сам острів має стати охайною, доглянутою парковою зоною, територією для відпочинку, де можна буде проводити культурні заходи. Однозначно острів залишиться у муніципальній власності. Про оренду, яка передбачає заробляння грошей за допомогою закладів громадського харчування, немає мови.

Святкове відкриття фонтану на Набережній Рошен відбудеться 22 квітня

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ірина Купецька
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)