Гайсинський та Барський спиртозаводи вироблятимуть... бензин

25.10.08 03:19 2452 2

Днями колективу Гайсинського спиртозаводу було представлено нового директора - ним став 43-річний Юрій Федчишин, котрий до цього очолював Юрковецький спиртозавод.

Гайсинський та Барський спиртозаводи вироблятимуть... бензин

Здавалося б, що в цьому незвичайного, якби не події дворічної давнини, які відбулися на цьому підприємстві. У пресі широко висвітлювалася рейдерська атака на Гайсинський спиртозавод, на сторінках газет мерехтіли фото людей у чорній уніформі та масках, зі зброєю в руках. Як наслідок - фінансовий крах сучасного підприємства, дворічний простій. І тільки зараз Гайсинський спиртозавод отримав шанс піднятися з колін, а робітники - працювати і отримувати платню.

- З Гайсинським та Барським спиртозаводами ми пов'язуємо велику надію, що вони будуть досить ефективно працювати на випуск біопалива, - розповів голова обласної Ради Григорій Заболотний. - Незабаром запрацює Гайсинський завод, уже завершується реконструкція Барського заводу під випуск моторного палива, яке називається біо-100. Це класне паливо для високооборотних двигунів марки А-95. Є можливість виробляти в області мінімум 150 тис. тонн моторного палива, тобто, бензину, а якщо підключити інші спиртозаводи , то можна виробляти до 300 тис. тонн. До речі, біо-100 має три складові: 70% спирту, 28% прямогонного бензину, 2% реагенту, який не дає можливості розшаровуватися цим складовим. Отож молдовські та прибалтійські підприємці беруть усі складові біо-100 в Україні, а на своїй території виготовляють бензин, а потім ввозять його до нас у державу. Це ж якими треба бути нерозумними, щоб не використати ці ресурси і можливості тут, в нас, і прибутки залишати тут, а не ділити з іншими державами, які сметанку збирають, а нам сироватку залишають. Отож є домовленість і з власниками нафтопереробного заводу, який збудований у Козятині, що і вони включаються в це виробництво. Нещодавно я був в департаменті "Укрспирт", де розглядались саме такі перспективи розвитку спиртової галузі Вінницької області.

На Вінниччині є 11 спиртозаводів, але далеко не всі завантажені роботою...
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Havoc
  Havoc
  27-10-08, 11:45 | IP:81.23.24...
  Уважаемый, прохожий.
  Хочу вас заверить что вода ничколько не вредна для двигателя. Более того будучи смешана (не разбавлена. а смешана) с топливом она диссоциирует на кислород и водород во время такта сжатия и рабочего хода. Кислород помогает лучше окислять горючее, ну а водород сам по энергетике в 3 раза превосходит углеводороды (бензин и прочие нефтопроизводные). Еще в Союзе были созданы экспериментальные автомобили которые позволялли разбавлять бенизн водой в соотношении 9:1. Особенностью конструкции был резонирующий элемент в бензобаке который не позволял воде отделитья от бензина т.к. вода тяжелее. С такими усовершенствованиями раболала экспериментальная карбюраторная легковушка. Мощность возрвстала по сравнению с бензином. а расход смеси падал. Автор утверждал что изменив конструкцию системы вкуска можно увеличить соотношение бензвода до 64
 • 1. прохожий
  прохожий
  25-10-08, 07:07 | IP:80.93.113...
  это бред дикой лошади! Использовать спирт в таких колличествах это смерть двигателю с первой минуты. Как известно 96% спирта и 4% воды. А теперь представьть что будет при попадании воды в топливную систему? Да и Казатинский завод еле дышет, так что как стояли заводы на коленках так и останутся стоять.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)