Вінничани жертвують на святий дзвін Лядівського монастиря

31.03.12 21:11 7236

У краєзнавчому музеї відкрилась фотовиставка “Лядівський монастир: грані відродження”

Вінничани жертвують на святий дзвін Лядівського монастиря

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї 30 березня відкрилась фотовиставка “Лядівський монастир: грані відродження”. На виставці представлені світлини Лядівського скельного чоловічого монастиря, які зробили фотожурналісти Олександр Лапін, Павло Бахмут і Євген Сажко.

отець Антоній

Як пояснив архімандрит Антоній, ігумен Лядівського монастиря, виставка продовжує всенародну акцію зі збору коштів для 100-пудового (близько 1600 кілограмів) дзвону.

- Ми хочемо привернути увагу спільноти, щоб люди дізнались про Лядівський монастир і змогли відродити його, - зазначає він. – Зокрема, зібрати кошти на дзвін, який у 1938 році був втрачений під час підриву монастиря. Сьогодні такий дзвін коштує 50 тисяч доларів. Виготовляти його будуть на дзвонарному заводі у Ярославській області.

ікона Трійця

На відкритті виставки свій вклад іконою “Трійця” представив художник Іван Горобчук.

- Коштів у мене немає, а ось роботу я можу пожертвувати, - пояснив Іван Горобчук. - Її оцінили у три тисячі гривень.

Поки що найбільша сума, яка надійшла на рахунок акції — 10 тисяч доларів, які пожертвував один подолянин.

Марина Богданова

Фотовиставка приурочена до підготовки святкування 1000-річчя заснування Лядівського монастиря, яке буде відзначатися в 2013 році. Експозиція працюватиме до 22 квітня.

Пожертвувати кошти можна як власноруч настоятелю монастиря, так і на рахунок:

AТ “УкрСиббанк”,
р/р 26002315608600,
МФО 351005,
код ЄДРПОУ банку 09807750,
код ЄДРПОУ монастиря 26286270
24025 с. Лядова, Могилів-Подільський р-н.
Вінницька область, Україна

Для довідки:

Лядівський монастир заснував 999 років тому преподобний Антоній Печерський. У 1938 році монастир було підірвано. Понад півстоліття стародавня святиня була об’єктом екскурсій. У 2008 році монастирський комплекс визнано одним із семи чудес Вінниччини.

Фото

Вінничани жертвують на святий дзвін Лядівського монастиря Вінничани жертвують на святий дзвін Лядівського монастиря Вінничани жертвують на святий дзвін Лядівського монастиря Вінничани жертвують на святий дзвін Лядівського монастиря Вінничани жертвують на святий дзвін Лядівського монастиря Вінничани жертвують на святий дзвін Лядівського монастиря Вінничани жертвують на святий дзвін Лядівського монастиря Вінничани жертвують на святий дзвін Лядівського монастиря Вінничани жертвують на святий дзвін Лядівського монастиря Вінничани жертвують на святий дзвін Лядівського монастиря Вінничани жертвують на святий дзвін Лядівського монастиря

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)