Новий скандал в управлінні екології: від двовладдя до безвладдя?

31.10.08 12:35 3012 3

Олену Яворську поновили на посаді начальника обласного управління екології.

Новий скандал в управлінні екології: від двовладдя до безвладдя?

Яворська та Бабич

Але через півгодини Яворська отримала копію наказу про її звільнення з посади. На думку Олени Яворської її чергове звільнення спричинено бізнесовими інтересами Дмитра Бабача, якого у Міністерстві охорони навколишнього природного середовища намагаються посадити у крісло головного еколога Вінницької області.

- Я буду звертатись до суду щодо поновлення на посаді, але цей процес триватиме півроку, а Дмитру Бабичу потрібно ось ці три останні місяці року, щоб здійснити свої бізнес-інтереси, - каже пані Яворська. - Його фірма "Вінспецпостач" має тендер Мінохорони довкілля на утилізацію пестицидів з 5-ти областей, і , головне, вони освоять кошти. А людей, які не підпишуть липових актів, поки що усунуто.

У четвер Дмитро Бабич чекав наказу про своє призначення з Міністерства охорони навколишнього середовища, який мав надійти факсом. На запитання, чи надійшов уже наказ, відповів: "Телефонуйте завтра".

Поновлення на "5 хвилин" з подальшим звільненням начальників обласних управлінь екології і призначенням людей Міністерства також відбулось у Чернівцях і Тернополі.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Роман
  Роман
  09-11-08, 02:46 | IP:89.21.79...
  Ця жінка,вже багато років тільки піаре свою особистість,а толку від іі діяльності зовсім немає.ІІ ще років п*ять тому, треба було прибрати з цієі посади.Бо від єкологічного стану Вінниці і області залежить наше особисте здоров*я.Ще треба звирнути увагу на багаторічних посадовців-санітарних лікарів,як області,так і міста,які тільки беруть хабарі,а толку від іх дій дуже мало.
 • 2. Иван
  Иван
  01-11-08, 04:51 | IP:89.21.79...
  В такой стадии в которой находится сегодня экология в г.Виннице и Винницкой области,то начальников таких управлений надо менять через месяц.А Яворскую надо было гнать еще пять лет тому назад, видя ее бездеятельность и безинциативность.Ведь не секрет,что чиновники держутся своих хлебных мест "Как вош на кожухе"
 • 1. Лана
  Лана
  31-10-08, 15:54 | IP:82.207.127...
  Яворська хай відпочиває. Накерувалася вже, нахапалася!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)