Німецько-Польсько-Український Молодіжний Форум «Be active for Europe» пройшов у Вінниці

23.04.12 17:14 4660 2

У Вінниці українська та європейська молодь «закладали фундамент» майбутнього.

Німецько-Польсько-Український Молодіжний Форум «Be active for Europe» пройшов у Вінниці

20-22 квітня у Вінниці пройшов Німецько-Польсько-Український Молодіжний Форум «Be active for Europe».

Ініціаторами проведення цього масштабного заходу виступив Фонд Петра Порошенка, Фонд Конрада Аденауера, Посольство Німеччини в Україні та польське представництво Фонду Роберта Шумана.

Це перший подібний приклад багатостороннього співробітництва Фонду Петра Порошенка з такими авторитетними дипломатичними та політичними установами як Фонд Конрада Аденауера, Посольство Німеччини в Україні, Посольство Польщі в Україні, польське представництво Фонду Роберта Шумана.

Участь у відкритті Форуму взяв Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко, який зазначив, що підтримуватиме в першу чергу позиції, які рухатимуть Україну в Європу.

«Я в першу чергу підтримуватиму те, що буде рухати нас у Європу - позиції демократії, вільних виборів. Форум підняв більшість тем саме політичної активності молоді і тому не випадково у нас цей блок модерував Мустафа Наєм. Вільні та прозорі вибори в Україні в жовтні цього року будуть гарних тестом на нашу європейськість и ми разом з нашими європейськими партнерами все робимо для того, щоб пройти це випробування на високому рівні.», - сказав Порошенко.

Міністр економічного розвитку і торгівлі переконаний, що на сьогодні, в розвитку держави України велике значення має саме активна позиція молоді й ефективні дії влади на місцях.

«Цей унікальний форум європейської молоді вразив мене тим, що по-перше, уся наша молодь спілкувалась англійською мовою. По-друге – це оцінка європейців, які після відвідин «прозорого офісу» вінницької мерії – сказали, що вже готові говорити про те, щоб Вінницю приймати в Євросоюз. Вінниця свій іспит склала – я думаю, це можливо, найбільш важлива оцінка, яку я почув», - зазначив Порошенко.

Форум відвідав й Посол Німеччини в Україні Ганс-Юрґен Гаймзьот, який зазначив, що є дійсно питання, які об’єднують і молодь Німеччини, і Польщі, і України.

«Молодь Німеччини задавали такі питання, яких я очікував від української молоді, і так я зрозумів, що вони мислять однаково», - сказав Ганс-Юрґен Гаймзьот. Дипломату сподобалась ідея проведення спілкування із молоддю, яка активно під час форуму, мала змогу ставити свої запитання як йому особисто, так і Порошенко, керівнику представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланге та меру Вінниці Володимиру Гройсману.

Ніко Ланге під час заходу зазначив, що Вінниця не випадково була обрана для проведення цього Форуму.

«Ми планували, щоб Форум пройшов саме у невеликому місті України, адже справжня євроінтеграція України в ЄС має відбуватись саме з регіонів до центру, а не навпаки», - сказав керівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні. За його словами, Форум проходить для об’єднання європейської та української молоді. «Молодь України має зрозуміти, що євроінтеграція України в ЄС залежить від кожного з них», - зазначив Ніко Ланге.

Він також поставив у приклад організацію роботи владних структур, які очолює Порошенко та мер Вінниці Гройсман. «Було б чудово, якби таких міністрів як Петро Порошенко було б більше в українському уряді, та мерів, таких як Гройсман, було більше по усій Україні», - зазначив Ніко Ланге.

Мер Вінниці Володимир Гройсман звертаючись до учасників заходу сказав, що Вінниця відкрита для співпраці і задоволений, що саме у Вінниці пройшов такий Форум трьох країн для обміну досвідом, для спілкування і обговорення актуальних тем.

«Молодь це наше сьогодення і саме від нас залежить наше майбутнє – я точно знаю, що ми не повинні бути байдужими. Я говорю ми, тому що 6 років назад, коли мені було 27 років, я отримав великий шанс реалізувати свої задуми саме у Вінниці. Хтось говорив, що у мене не було досвіду, і, можливо, були праві. Але в мене було велике бажання бути активним і робити все від себе залежне, щоб змінити життя на краще там, де народився я і моя родина. Молодь буде саме тією силою, яка зможе провести ті зміни, які потребує сьогодні суспільство», - сказав мер Вінниці.

Учасниками заходу, стали 160 учасників з України, Німеччини та Польщі. Форум проходив у «давоському форматі», коли між його учасниками та виступаючими не було жодних перешкод - ні столу на трибуні, ні якихось інших штучних перепон.

Форум – став своєрідною площадкою, де молодь мала змогу почути конкретні практичні поради, щодо започаткування неурядової організації, мати доступ до грантових програм та дізнатись, які теми сьогодні на часі; отримати відповіді на питання мобільності та освіти в Європі, європейської інтеграції України, економічного співробітництва, візових питань і міжнародних стипендії. Також учасники обговорили тему зміни клімату, енергоефективності та відновлюваних джерел енергії. Європейська та українська молодь під час Форуму поспілкувалась із фахівцями з німецько-польської та польсько-української історії з питань історичного примирення.

Під час Форуму його учасники на стадіоні Центрального міського парку культури і відпочинку «дали старт» в України іграм Євро-2012.

Спочатку команда молоді Форуму зіграла із командою чиновників Вінницької міської ради. Цей поєдинок був одним із найзапекліших серед усіх ігор, адже майже до самого кінця точилася рівна боротьба і рахунок був рівний. І лише наприкінці другого тайму молодь вирвала перемогу, забивши переможний гол. Цю гру форумчани виграла із рахунком 3:2. Загалом було зіграно три гри, у двох з яких учасники Форуму ставали переможцями.

По завершенню Форуму його учасники роз’їхались по своїх домівках у різні країни, але кожного з них вже єднає спільна справа – бути активними для єдиної об’єднаної Європи разом із Україною як розвинутою, демократичною, європейською країною.
 

Фото

Німецько-Польсько-Український Молодіжний Форум «Be active for Europe» пройшов у Вінниці Німецько-Польсько-Український Молодіжний Форум «Be active for Europe» пройшов у Вінниці Німецько-Польсько-Український Молодіжний Форум «Be active for Europe» пройшов у Вінниці Німецько-Польсько-Український Молодіжний Форум «Be active for Europe» пройшов у Вінниці Німецько-Польсько-Український Молодіжний Форум «Be active for Europe» пройшов у Вінниці

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Фонд Петра Порошенка
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Винницким лохам:
  Винницким лохам:
  26-04-12, 05:05 | IP:96.224.19...

  Игорь Рыбаков: провокация с лжеизбиением Тимошенко – свидетельствует о панике в штабе, в котором наконец поняли, что Юлю не выпустят

  Лидер фракции «Реформы ради будущего» Игорь Рыбаков считает, что премьерный показ «нового театрально-информационного представления» Юлии Тимошенко «жестокое избиение в тюрьме» - свидетельствует не о креативе ее команды, а слабости самой Тимошенко.

  «Я некоторое время работал с Тимошенко и могу судить о ее методах работы. Она не остановиться ни перед чем. Переступит через любого, через любые моральные нормы… А потому готов утверждать – она запаниковала и предприняла отчаянную попытку передернуть «информационную повестку дня», вновь встать в центре общественного внимания. И сделала она это через обыкновенную ложь, рискуя погореть на нестыковках показаний», - заявил Игорь Рыбаков.

  Во-первых, непонятно, как ее соседка по камере могла «подписать телеинтервью», о чем написано в записке из Качановки. Это все-таки не текст, а видео, якобы снятое на камеру, но которое никто не видел.

  Во-вторых, она якобы показала «синяк в паховой области» анонимному помощнику Карпачевой – чужому для нее человеку и не доктору. Что странно для женщины. Почему она отказывается показать это же место врачам, о которых в письме она отзывается с уважением?

  Еще не так давно Тимошенко утверждала, что пробегает по 10 км каждый день, а теперь, якобы, не может встать с кровати.

  Зачем же она пошла на такую опасную провокацию?

  «Весь предыдущий расчет защиты Тимошенко делался на то, что усилия на международных фронтах в конце концов приведут к нужному результату, и Юля выйдет на свободу. Но этого не случилось», - считает лидер фракции «Реформы ради будущего» Игорь Рыбаков.

  Тимошенко стала понимать неизбежность проведения последующих шести лет в стенах Качановской колонии. Ведь общество, да и сама «Батькивщина» спишет ее со счетов не через шесть лет, а где-то после парламентских выборов. Тимошенко станет никому не нужна как политик, а будет нужна, скорее, как мученица и «символ борьбы». И она это прекрасно осознает.

  По сути, Тимошенко уже отдала «Батькивщину» Арсению Яценюку. Не случайно лидер «Фронта змин» приблизительно в то время, когда Тимошенко писала свою фантастическую историю об избиении, пообещал, что «… депутаты от политической партии «Батькивщина» вступят в общественную организацию «Фронт змин».

  Дело ЕЭСУ более понятно и простым людям, и Западу, чем газовое. Соучастник по делу - Павел Лазаренко уже давно стал символом коррупции для западных стран. Они хорошо понимают, что такое неуплата налогов.

  Кроме того, в 2012 году после выборов сменяться лидеры Франции, Германии и США и некоторых европейских структур, на лояльность которых она рассчитывала. Это означает, что о Тимошенко если не забудут, то вопрос ее освобождения станет существенно менее актуальным для Запада. В итоге – она проиграет последний фронт – международный. Фракция «Реформы ради будущего» считает это теми причинами, которые подвинули БЮТ к активным действиям.

  «Очевидная цель новой кампании – представить Украину фактически концлагерем, и начало сессии ПАСЕ, и будущий приезд содокладчиков мониторингового комитета в середине мая будут использованы как инструмент для этой провокации», - считают депутаты фракции «Реформы ради будущего».

  «Тимошенко и ее штаб понимают, что если в ближайшее время они не завоюют свободу для своего лидера, то это уже не произойдет в ближайшие годы. И поэтому они готовы на все – на ложь, провокации против покинувших фракцию БЮТ политиков, инсинуации и аферы. Самые невероятные мы увидим в ближайшее время», - говорится в заявлении фракции «Реформы ради будущего».

  Источник: Версии

 • 1. Seany
  Seany
  23-04-12, 21:29 | IP:109.108.234...
  Такі події потрібно набагато відкритіше висвітлювати в медіа. І робити онлайн-трансляцію. Інакше - всі усіх похвалили, а результати - невідомі.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)