Чи потрібен ринок на Старому місті?

10.05.12 14:40 3744 12

Міський голова дав завдання вивчити думку місцевих жителів щодо того, чи потрібна тут торгівля

Чи потрібен ринок на Старому місті?

Міні-ринок поблизу колишньої третьої лікарні, що на Старому місті можуть знести. Тут закінчився договір оренди. Міський голова дав завдання вивчити думку місцевих жителів щодо того, чи потрібна тут така торгівля. З людьми на ринку спілкувались наші журналісти, подробиці у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 12. Оксана
  Оксана
  17-05-12, 11:08 | IP:178.94.151...
  Роман правий у всьому, повністю згодна. В магазині біля того базарчику ще й ціни на ту просрочену продукцію космічні (я більш ніде не бачила молока, наприклад, за такою ціною). Не дарма люди купують саме на базарчику. І зручно тим, хто живе в тому мікрорайоні: не завжди є час і можливість їхати на центральний базар. А зведення супермаркета на місці цього базарчику після його знесення навряд кого здивує...
 • 11. Роман
  Роман
  16-05-12, 19:26 | IP:178.93.13...
  Якби там ринок був непотрібен, то він сам по собі перестав би існувати. Якби не було покупців, то підприємцям було б просто не вигідно займатися своїм ділом. Інша справа в тому, що поруч є магазин, куди люди самі просто не хочуть ходити. Мені неодноразово відпускали в цьому магазині прострочену продукцію. Складається така думка, що дані діяння виникли у зв'язку з бажанням адміністрації магазину підняти обсяги своєї торгівлі. Те що люди не плотять податків - це не їх вина. Якби їм продовжили договір оренди, то вони б сплачували податки, а так склалася така ситуація, що ці податки просто нікому не потрібні. Закрити ринок на якому працює 27 підприємців легко, а хто потім їх працевлаштує? Аналогічна ситуація виникла і на ринку "Маки", поблизу Площі Перемоги. Сьогодні закривають ринок, а вже завтра на тому місці будується супермаркет або торговельний центр.
 • 10. Борис
  Борис
  11-05-12, 11:17 | IP:178.94.13...
  В таких условиях работают и оба Привокзальных рынка и на Киевской и Спутник и Маки и муниципальный и рынок в Тяжилове.Если на Старом городе не продлили договор на аренду земли то его нужно закрыть.Но можно ведь продлить если вдруг стали слушать мнение людей.Вышеперечисленные рынки не закрывают потому что то Моргуновых что то Продиуса и других товарищей.А санитарные условия и пожарные абсолютно везде одинаковые.
 • 9. галина
  галина
  11-05-12, 11:01 | IP:178.94.13...
  Где там Кудлаенко увидел преимущественно товар собственного производства? Весь товар просто перепродают и ни копейки не плотят за услуги рынка.На халяву стоят уже больше года.
 • 8. Лідія
  Лідія
  11-05-12, 06:58 | IP:178.74.230...
  Вважаю, що потрібен, але його мають привести до відровідного стану, відповідаючочо вимогам нинішнього часу.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)