На центральних вулицях Вінниці почали з'являтися туристичні вказівники

17.05.12 17:08 10282

У центрі міста з’явились туристичні вказівники!

На центральних вулицях Вінниці почали з'являтися туристичні вказівники

Днями на вул.Соборній, вул.Козицького та вул.Грушевського з’явилися ще п’ять туристичних вказівників. Раніше було встановлено перший туристичний вказівник в центрі біля Вінницької Вежі.

туристичні вказівники у Вінниці

Нові туристичні вказівники допомагають орієнтуватися гостям міста. Дороговкази направлені на основні туристичні об’єкти та найближчі вулиці міста. Назви на вказівниках зазначені української та англійською мовами.

туристичні вказівники у Вінниці

На один із туристичних вказівників тимчасово довелося прилаштувати червону стрічку, щоб водії великогабаритних авто, які обслуговують ремонтні роботи «Савою» звикли та не пошкодили його.

За словами начальника відділу у справах молоді та туризму Руслана Анфілова, протягом літніх місяців будуть додатково встановлені туристичні вказівники від набережної Рошен до Центрального парку Культури.

туристичні вказівники у Вінниці

Вказівники встановлюються в рамках реалізації програми «Розвитку туризму в місті Вінниці». В подальшому планується встановлення туристичних схем та карт на пішохідній території.

Фото

На центральних вулицях Вінниці почали з'являтися туристичні вказівники На центральних вулицях Вінниці почали з'являтися туристичні вказівники На центральних вулицях Вінниці почали з'являтися туристичні вказівники На центральних вулицях Вінниці почали з'являтися туристичні вказівники На центральних вулицях Вінниці почали з'являтися туристичні вказівники

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)