До Дня захисту дітей Державтоінспекція Вінниччини покатала дітей на конях та на службових мотоциклах

01.06.12 17:29 6274

1 червня, у Міжнародний день захисту прав дітей, Державтоінспекція Вінниччини провела цілий ряд заходів, направлених на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму під час літнього відпочинку.

 До Дня захисту дітей Державтоінспекція Вінниччини покатала дітей  на конях та на службових мотоциклах

«Діти України за безпеку дорожнього руху» - під таким гаслом пройшов конкурс дитячого малюнка на асфальті. Близько сотні дітей віком від 2-х до 15-ти років прийняли участь у конкурсі, який проходив на площі Вінницького Центрального парку культури та відпочинку ім. М.Горького, поблизу пам’ятника загиблим співробітникам міліції. Навіть спекотне сонце не зуміло завадити малечі позмагатися у майстерності виконання малюнку на знання Правил дорожнього руху. Ще діти ознайомилися зі спеціальною технікою Державтоінспекції, приміряли форменні фуражки і сфотографувалися із вартовими доріг на згадку.

- До заходу ми ретельно підготувалися, - розповів начальник служби профілактичної роботи УДАІ УМВС підполковник міліції Володимир Мотичко. – Надрукували дитячу тематичну літературу: календарики, вимпели, книги, закупили кулькові ручки, стікери. Спеціальна техніка ДАІ швидко привернула увагу відпочиваючих у парку. Тож за кольоровою крейдою для участі в конкурсі звернулося багато дітей. У переважній більшості діти малювали про дорожній рух, про те, що тільки на зелений сигнал світлофора можна переходити дорогу, навіть у казкових країнах. Уява малечі настільки велика, що можна було побачити і далеке майбутнє, але й тоді, на думку дітей, потрібно буде дотримуватися Правил руху, бо вони – гаранти збереження здоров’я і життя. Жодний учасник конкурсу не був позбавлений уваги і отримав подарунок на згадку. Десять кращих авторів були відзначені цінними подарунками і почесними грамотами від Державтоінспекції, решта ж учасників отримали книги, – підкреслив Володимир Володимирович.

Найкращою роботою членами журі конкурсу визнано малюнок семирічної Олександри Зіненко. Дівчинка, окрім цінних подарунків, отримала пластиковий абонемент, який дає право у вільний час годину кататися на конях.

Дійсно, найбільшим задоволенням для дітей було покататися не тільки на залізних конях ДАІ, а й на самих справжніх. У цьому дітям люб’язно надала можливість Державтоінспекція та кінний клуб «Поні», який успішно не один рік проводить реабілітацію дітей-інвалідів.

- Кожен учасник конкурсу мав можливість покататися верхи на справжніх конях і на службових мотоциклах ДАІ, - розвовів Володимир Мотичко. - Емоцій і вражень було чимало. Керівництво Державтоінспекції Вінниччини також вірить у те, що зустріч відбулася незабутньою і під час літнього відпочинку діти не потраплять ні до автопригод, ні в інші прикрі випадки, пов’язані з дорогою. На згадку про цей день діти дружньо згодилися покласти квіти до пам’ятника загиблим співробітникам міліції.

З іграшками, спортивним інвентарем та солодощами керівництво УДАІ УМВС за участі громадськості та засобів масової інформації відвідали у цей день і підшефні дитячі установи для дітей сиріт: Брацлавську Немирівського району, Іванівську Калинівського району, Соколівську Крижопільського тайону та Вінницький дитячий будинок «Гніздечко».

- Саме у ці дні хочеться зігріти позбавлених батьківського тепла дітей, зробити усе, щоб вони не відчували сирітства, байдужості. Адже чужих дітей не буває! – переконаний начальник Управління ДАІ Павло Солоненко. - Тим більше, у Міжнародний День захисту дітей. В усіх згаданих закладах організовані конкурси малюнків на тему: «Діти України за безпечний дорожній рух» та підготовлені виступи дитячої художньої самодіяльності.

Незабутні зустрічі. Їх метою було якомога більше дати дітям, прищепити їм правила безпеки у величезному мереживі доріг і вулиць, повагу до Правил дорожнього руху. Але таке відчуття, що більше взяли від дітей дорослі, їх любові, тепла, гостинності і щирості. Від усього серця так і хочеться вигукнути: яке велике щастя в вас, діти!

Фото

 До Дня захисту дітей Державтоінспекція Вінниччини покатала дітей  на конях та на службових мотоциклах  До Дня захисту дітей Державтоінспекція Вінниччини покатала дітей  на конях та на службових мотоциклах  До Дня захисту дітей Державтоінспекція Вінниччини покатала дітей  на конях та на службових мотоциклах  До Дня захисту дітей Державтоінспекція Вінниччини покатала дітей  на конях та на службових мотоциклах  До Дня захисту дітей Державтоінспекція Вінниччини покатала дітей  на конях та на службових мотоциклах

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДАІ Вінницької області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)