Хор Хрестовоздвиженського храму м. Вінниці став переможцем Всеукраїнського конкурсу

13.06.12 14:59 5513

4 червня проходив II Всеукраїнський фестиваль-конкурс парафіяльних хорових колективів «Пентікостія».

Хор Хрестовоздвиженського храму м. Вінниці став переможцем Всеукраїнського конкурсу

4 червня в Спасо-Преображенському соборі м. Києва, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, проходив II Всеукраїнський фестиваль-конкурс парафіяльних хорових колективів «Пентікостія». У конкурсі взяв участь хор Хрестовоздвиженського храму м. Вінниці під управлінням Христини Бедзір.

Хор Хрестовоздвиженського храму виконав два церковних піснеспіви

Вінничани виконали два церковних піснеспіви: «Благослови, душе моя, Господа» грецького розспіву в обробці композитора Самаріна і «Нині відпущаеши» Г. Давидовського. В обов'язкову конкурсну програму входило виконання народної пісні, тому третє твором була українська народна пісня «Косив косар сіно» в обробці Іштвана Мартона.

Виступ вінничан справив враження, як на рядових слухачів, так і на журі конкурсу, яке очолював кандидат мистецтвознавства, кандидат богослов'я, Заслужений діяч мистецтв України, професор протодиякон Димитрій Болгарський. В результаті хор Хрестовоздвиженського храму отримав I місце в номінації «Камерні хори».

Хор Хрестовоздвиженського храму м. Вінниці став переможцем Всеукраїнського конкурсу

Це вже друга перемога в активі хору під керуванням Христини Бедзір. Нагадаємо, що в січні 2012 р. хор Хрестовоздвиженського храму зайняв 1-е місце у вінницькому єпархіальному конкурсі різдвяних колядок. Судячи, по активності молодого колективу і його творчому потенціалу, перемоги у Вінниці та Києві - це тільки початок. Попереду ще багато виступів, конкурсів та фестивалів, в яких цей прекрасний хор буде гідно представляти церковні співочі традиції нашого міста і нашої єпархії.

Фото

Хор Хрестовоздвиженського храму м. Вінниці став переможцем Всеукраїнського конкурсу Хор Хрестовоздвиженського храму м. Вінниці став переможцем Всеукраїнського конкурсу Хор Хрестовоздвиженського храму м. Вінниці став переможцем Всеукраїнського конкурсу Хор Хрестовоздвиженського храму м. Вінниці став переможцем Всеукраїнського конкурсу

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька Єпархія Української Православної Церкви
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)