Від ринку "Урожай" стояв громадський транспорт, а на Свердловському масиві немає світла

22.06.12 18:28 8106

Сьогодні, 22 червня, на Вишеньці, Електромережі та на Свердлова зупинився транспорт

Від ринку "Урожай" стояв громадський транспорт, а на Свердловському масиві немає світла

Від ринку "Урожай" і до кінцевих зупинок Вишеньки та Електромережі з 16:30 зупинились трамваї і тролейбуси. Як повідомили у Комунальному підприємстві "Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління", станом на17:40 тролейбусна лінія уже працює. Причиною зупинки стала відсутність живлення.

- Ми підключили резервну лінію живлення оскільки на основній 14-тій підстанції воно відсутнє, - інформує начальник КП "Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління" Володимир Бугайчук.

У відділі оперативного реагування "Цілодобова варта" Вінницької міської Ради зазначають, що на місці працюють усі відповідні служби так само як і на Свердловському масиві, оскільки з 16:50 там відсутнє електроживлення. За годину його відновлять.

Фото

Від ринку "Урожай" стояв громадський транспорт, а на Свердловському масиві немає світла Від ринку "Урожай" стояв громадський транспорт, а на Свердловському масиві немає світла Від ринку "Урожай" стояв громадський транспорт, а на Свердловському масиві немає світла Від ринку "Урожай" стояв громадський транспорт, а на Свердловському масиві немає світла Від ринку "Урожай" стояв громадський транспорт, а на Свердловському масиві немає світла

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)