У "Вінницягаз" новий голова правління

05.07.12 16:09 4661 0

Новим головою правління ПАТ «Вiнницягаз» призначений Олександр Кривак

У "Вінницягаз" новий голова правління

Таке рiшенням прийняте на пiдставi протоколу Наглядової ради №02/07-2012 вiд 2 липня цього року. До цього обов'язки голови правління виконував Олексій Войтенко.

Олександр Кривак у галузі людина не нова, раніше він працював у "Вiнницягаз" на посадi директора Жмеринського управлiння газового господарства.

- Представлення нового керівника колективу ще не відбулася, але має відбутися найближчими днями, - повідомив представник прес-служби “Вінницягаз" Юрій Сікорський.

Нагадаємо, що останнім часом ім'я нового керівника вінницьких газовиків згадували у пресі в зв'язку з гучним скандалом. У березні цього року працівники Жмеринського міжрайонного управління газового господарства вимагали повернення Олександра Кривака на посаду їх керівника та припинення безперервних перевірок їх підприємства. Водночас жмеринчани висловлювали недовіру тодішньому керівництву "Вінницягаз", яке ці перевірки ініціювало. Результатом протистояння, у яке довелось втрутитись навіть керівництву місцевої райдержадміністрації, стала обіцянка тодішного голови правління "Вінницягаз" Ігоря Марчака не вживати радикальних заходів щодо колишнього начальника Жмеринського газового господарства.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)