Вінниця, приєднуйся до Глобального флешмобу Жіночності!

27.07.12 14:48 5426

Організатори Глобального флешмобу Жіночності запрошують приєднатися до своєї акції мешканців Вінниці.

Вінниця, приєднуйся до Глобального флешмобу Жіночності!

Щоб взяти участь у акції достатньо 1 серпня о 19.00 прийти з квіткою у сквер Козицького біля Башти. Учасники мають подарувати свою квітку незнайомці. Краще, якщо ця жінка буде найсумніша, або найбільш стурбована проблемами з усіх, яких зустрінете.

Прикрасьте собою вулиці вашого міста, закликає ініціатор флешмобу російський психолог і письменниця Ольга Валяєва. Її задум широко підтримали у соціальних мережах, тому в один і той самий день флешмоб відбудеться в різних містах усього світу.

- Давайте зробимо світ красивішим, а жінок навколо трохи щасливішими, - повторює слоган флешмобу його вінницький організатор Ярослава. - Все почалось із запрошення на участь, яке я отримала від своїх київських друзів. Ознайомилась з ідеєю заходу і вона мене надихнула на організацію такого ж флешмобу в нашому місті. Адже, на жаль, до цього Вінниці не було в переліку міст акції.

Ярославу дещо лякає, що до організації флешмобу залишилось мало часу. Але додає оптимізму, що на її заклик вже відгукнулось багато вінничан.

- У меня день народження 2 серпня і я вирішила, крім самої ідеї флешмоба, подарувати моєму місту трохи краси і гарного настрою, - каже Ярослава. - Ось і стане флешмоб мені справжнім подарунком.

Фото

Вінниця, приєднуйся до Глобального флешмобу Жіночності! Вінниця, приєднуйся до Глобального флешмобу Жіночності! Вінниця, приєднуйся до Глобального флешмобу Жіночності! Вінниця, приєднуйся до Глобального флешмобу Жіночності! Вінниця, приєднуйся до Глобального флешмобу Жіночності!

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)