Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом

09.08.12 09:20 10301

У Вінницькому зоопарку народились малюки

Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом

Вінницький зоопарк поповнився трьома малюками: зубром, куланом і бізоном. Усі звірі народились відповідно у травні, червні і липні цього року.

Як розповіла зоотехнік Вінницького зоопарку Надія Сук, малечу поки годують батьки.

- Звичайно ми зраділи новонародженим, - розказує жінка. - Поки клички їм не придумали. Вони досить малі, щоб переводити на дорослий харч, а от їхніх батьків годуємо зерновими, зеленою масою, овочами, фруктами, даємо багато води. Поки звірі нормально переносять спеку.

У пари бізонів і куланів, яких на початку створення зоопарку у 2005 році привезли з Києва, — малюки народились вперше.

Нагадаємо, що цього року у вінницькому зоопарку народилось ведмежа.

Для дорослих тварин працівники зоопарку дозволяють приносити сухарі, яблука, кабачки, капусту, моркву.

Вартість вхідного квитка до Вінницького зоопарку коштує 15 гривень, дитячого — 10 гривень, а для дошкільнят вхід вільний.

Фото

Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом Вінницький зоопарк поповнився зубром, бізоном і куланом

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Теги: зоопарк
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)