Сьогодні у Вінниці привітали працівників ветеринарної медицини

10.08.12 16:48 3254

День працівників ветеринарної медицини

Сьогодні у Вінниці привітали  працівників ветеринарної медицини

10 серпня обласне керівництво вітало кращих фахівців галузі  ветеринарної медицини. Їх було відзначено нагородами Кабінету Міністрів України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

День працівників ветеринарної медицини щорічно в Україні відзначається у другу неділю серпня. Напередодні свята в залі облдержадміністрації зібралися кращі представники галузі Вінницької області. Серед них - начальники управлінь ветеринарної медицини в районах і містах обласного значення, директори регіональної та міжрайонних державних лабораторій, керівники та спеціалісти обласних установ ветеринарної медицини.

Серед останніх досягнень галузі - реформування системи ветеринарної медицини. Створено державну ветеринарно та фітосанітарну службу, орган з питань забезпечення ветеринарно-санітарної безпеки та якості сільськогосподарської продукції. Одночасно, нові прогресивні зміни прийшли і в систему ветеринарного обслуговування тварин, які утримуються в індивідуальній власності. Проведено комплекс попереджувальних заходів щодо запобігання занесення на територію області збудників небезпечних інфекційних хвороб тварин і птиці. Значну роботу здійснено державними інспекторами, працівниками відділу ветеринарної міліції щодо попередження правопорушень в галузі. На значно вищий рівень поставлена діагностична робота в лабораторіях ветеринарної медицини, поліпшено матеріально-технічну базу управлінь у районах, дільничних лікарень, ветеринарних дільниць, аптек та сервісних пунктів.

За досягнення у праці з нагоди професійного свята кращих працівників галузі було відзначено нагородами Кабінету Міністрів України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, а також почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Офіційний інтернет-сайт Вінницької обласної Ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)