Увага! Рух транспорту на день міста змінюється

05.09.12 15:10 4662

Про це повідомляє Департамент енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради.

Увага! Рух транспорту на день міста змінюється

В зв’язку з проведенням заходів по святкуванню Дня міста 8 вересня 2012 р. з 11-00 до 20-30 буде перекрито рух транспорту по вул. Соборній від перехрестя з вул. Першотравневою до пл. Гагаріна.

Рух автобусних маршрутів загального користування в режимі маршрутного таксі №№ 7А, 21А, 22А та автобусний маршрут в звичайному режимі руху №21 буде організовано в об’їзд по вул. Свердлова.

Автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі №№ 19А, 58 рухатимуться в об’їзд по вул. Хмельницьке шосе та по вулиці Першотравневій.

Автобусний маршрут загального користування в режимі маршрутного таксі № 34 буде організовано в об’їзд по вул. Першотравневій.

Тролейбуси маршрутів №№ 4, 5, 10, 11, 12 та експрес-автобуси маршруту № 25 «Вишенька - Залізничний вокзал», «вул. Лугова – Аграрний Університет» рухатимуться в об’їзд по вул. Театральній, В. Чорновола, Київській.

Рух приватних транспортних засобів буде організовано в об’їзд по вул. Хмельницьке шосе, Першотравневій, Чорновола, Київській та по вул. Гоголя, Червоних Партизан, Свердлова.

Зі схемою організації об’їзду маршрутних таксі та автобусів в звичайному режимі руху по вулицях Першотравневій, Гоголя, Червоних Партизанів, а також тролейбусів та автобусів в експресному режимі руху по вулицях вул. Київська, В.Чорновола можна ознайомитись в прикріпленому файлі нижче.

Прикрiпленi файли

shema.pptx [1272.46KB, (pptx)]

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)