До дня міста випущено тематичні конверти та спеціальний штемпель

07.09.12 15:05 7341

Напередодні цьогорічного святкування Дня Вінниці, 7 вересня, міський голова Володимир Гройсман погасив конверти (ввів в обіг) спеціальним штемпелем з символікою міста. Відтепер щорічно у День міста кожен вінничанин зможе відправити вітальні листівки, листи своїм рідним, близьким та знайомим з відтиском цього штемпеля.

До дня міста випущено тематичні конверти та спеціальний штемпель

Ідея створення тематичного штемпеля до Дня міста з’явилась у вінницьких колекціонерів та філателістів. Їх підтримала міська влада і замовила у державного підприємства «Укрпошта» його виготовлення. Вже з цього року наявність відтиску такого штемпелю на поштових марках та конвертах сповіщатиме усіх адресатів, і не лише з України, про подію, яка святкується у Вінниці.

Відмінністю спеціального штемпеля від стандартного зразка є його зовнішнє художнє оформлення. На ньому зображено Водонапірну вежу, яка вважається символом міста. Цьогоріч вежа святкує свій сотий день народження.

 

Відтепер штемпель буде використовуватися щороку в дні святкування Дня міста. Закріплено його за відділенням поштового зв’язку № 50, яке розташоване по вул. Соборній, 8. Скористатися ним може кожен охочий тільки у дня святкування.

Також цього року випущено поштові конверти, які теж приурочені святкуванню Дня міста. Такі конверти із відтисками нового штемпеля стануть особливо приємним доповненням колекцій наших місцевих колекціонерів, філателістів, і можливо будуть цікавими для колекціонерів з інших областей. Адже такий тематичний штемпель мають тільки найбільші міста України.

Довідка:

Протягом останніх років випуск маркованої продукції та проведення спецпогашень місцевої тематики проводиться 2-3 рази на рік.

У вересні 2005 року у м. Вінниця проведено спецпогашення маркованого художнього конверта «100 років Вінницькій телефонній мережі».

У 2007 році виготовлено художній маркований конверт «Вінницька область», присвяченій 75-річчю створення Вінницької області.

У 2010 році випущено марки, конверти та проведені спецпогашення присвячені:

 • 200-річчю з дня народження Миколи Івановича Пирогова - видатного хірурга, педагога, анатома;
 • 100-річчю від дня народження головного режисера Вінницького академічного українського музично-драматичного театру Федора Григоровича Верещагіна, театрального діяча, почесного громадянина Вінниці;
 • 100-річчю від дня народження Володимира Максимовича Перепилюка – Вінницького кобзаря, фольклориста, письменника.

У 2011 році проведено спецпогашення художнього маркованого конверта «90 років від дня народження Лялі Ратушної».

У травні 2012 р. проведено – погашення художньої марки «100 років від дня народження Михайла Стельмаха» - видатного українського письменника, який народився на Вінниччині.

Ці погашення проводились спеціальними штемпелями, які використовувались лише протягом одного дня.

У жовтні 2012 році планується спецпогашення конверта «275 років з часу встановлення постійного поштового зв'язку між Вінницею та польським містом Радомом».

Фото

До дня міста випущено тематичні конверти та спеціальний штемпель До дня міста випущено тематичні конверти та спеціальний штемпель До дня міста випущено тематичні конверти та спеціальний штемпель До дня міста випущено тематичні конверти та спеціальний штемпель До дня міста випущено тематичні конверти та спеціальний штемпель До дня міста випущено тематичні конверти та спеціальний штемпель До дня міста випущено тематичні конверти та спеціальний штемпель До дня міста випущено тематичні конверти та спеціальний штемпель

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)