Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею

10.09.12 13:59 4800

Відомого українського політика, державного діяча, мецената Петра Порошенка на святі Дня міста 8 вересня нагороджено почесною відзнакою міського голови за заслуги перед Вінницею.

Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею

Петро Порошенко

«Почесною відзнакою міського голови за заслуги перед Вінницею нагороджено – заслуженого економіста України, кавалера ордену за заслуги третього та другого ступенів, лауреата державної премії в галузі науки і техніки, автора багатьох наукових публікацій і монографій, лауреата міжнародної премії ім.Орлика, народного депутата третього, четвертого і п’ятого скликань, почесного професора університету банківської справи Національного банку України, Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Петра Порошенка», - саме так прозвучало представлення до нагороди відомого усім вінничанам Петра Порошенка, який цього дня відвідав місто, що привітати городян з Днем народження Вінниці.

П.Порошенко зазначив, що саме ця відзнака для нього є особливою тому що у Вінниці завжди панує унікальна атмосфера, яку створюють саме вінничани.

«В мене дуже багато нагород, і я не думаю, що нагородами характеризується людина. Вінницька нагорода - для мене особлива, бо в мене особливе ставлення до міста, в мене особливе ставлення до вінничан і це триває вже багато, багато років. День за днем Вінниця стає кращою. Темпи зростання нашого міста значно вищі, ніж інших міст України. Щось унікальне є в цьому – це люди, які вміють працювати і відпочивати, які вміють вірити і дуже жорсткі, якщо їх обманюють. Є керівництво, фантастичне й професійне, яке живе містом і присвячує усі свої напрацювання, щоб зробити місто кращим.

У Вінниці завжди панує унікальна атмосфера і кожен відповідально відноситься до міста, як до власного будинку, і з цього починається європейський статус міста, починається європейський статус країни. Усім гостям я можу сказати – Вінниця вже є у Європі», - сказав П.Порошенко.

Фото

Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею Петра Порошенка відзначили за заслуги перед Вінницею

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)