Уряд вирішив відкрити міжнародний пункт пропуску через державний кордон в аеропорту “Вінниця”

11.12.08 02:43 3774 7

Про ухвалення такого рішення на вчорашньому засіданні уряду повідомив міністр транспорту і зв'язку України Йосип Вінський.

Уряд вирішив відкрити міжнародний пункт пропуску через державний кордон в аеропорту “Вінниця”

Голова облдержадміністрації Олександр Домбровський вважає, що відкриття міжнародного пункту пропуску в аеропорту дозволить відновити міжнародні регулярні авіарейси.

Здійснювати постійні пасажирські авіаперевезення вінницький аеропорт припинив близько 15 років тому. Проект з комплексного відновлення Вінницького обласного комунального підприємства “Аеропорт Вінниця” почали реалізовувати з 2005 року і завершили 2008-го. У відновлення аеровокзального комплексу було інвестовано близько 6 млн. грн. позабюджетних коштів.

Сертифікат на внутрішні авіаперевезення, виданий Державіаадміністрацією, вінницький аеродром отримав у травні цього року.

Як повідомлялось, облдержадміністрація вела переговори з турецькими та російськими провідними авіаоператорами щодо налагодження туристичних маршрутів через Вінницю.
Коментуючи рішення обласної влади щодо реконструкції регіонального летовища, губернатор неодноразово наголошував: «Я глибоко переконаний, що місто Вінниця і Вінницька область не можуть претендувати на роль регіонального лідера після адміністративно-територіальної реформи без власного аеропорту».

Для довідки:
Аеродром Вінниця (Гавришівка) розташований в 7,5 км на схід від залізничної станції м. Вінниця і в одному км на південний захід від населеного пункту Гавришівка.
Аеропорт займає вигідне географічне положення і може бути задіяний на пасажирських та вантажних перевезеннях із Китаю, Росії та Близького Сходу.
Інвестиційні перспективи “Аеропорту “Вінниця” є надзвичайно високими з огляду на те, що в м. Вінниці є також ДП “Вінницький авіаремонтний завод” та з врахуванням можливості його використання як резервного – найбільш наближеного до столиці України та розташований в центрі України, де є подальша зручна транспортна розв’язка для перевезення вантажів.
Льотне поле прямокутної форми розмірами 3994 х 566 м. Поверхня поля рівна, ґрунт - суглинок, трав'яне покриття – суцільне, рівне та міцне. Аеродром придатний для експлуатації літаків індексу 5 (п'ять) та нижче - цілий рік без обмежень, в світлий час доби. Штучно-злітно-посадова смуга має розміри: довжина - 2500 м, ширина - 42 м, ширина з розширенням - 67 м. Тип покриття - армобетон товщиною 25-28 см. Забезпечує зліт, посадку і руління повітряних суден індексу 5 (п'ять) та нижче (Ан – 2, Л – 410, Ан – 24, Як – 40, Ан – 32, Ту – 134, Ту – 154, Іл. – 76, Ан – 74, АН – 12, Боїнг – 737, Як – 42, Іл. – 18).
До складу цілісного майнового комплексу входять 16 одиниць нерухомого майна та 25 одиниць обладнання: аеровокзальний комплекс з пропускною можливістю 400 чол./год., перон для стоянки 4-х літаків (покриття армобетон), перон для стоянки 8-ми літаків з максимальною злітною масою до 6 т, будівля аварійно-рятувальної команди з боксами для пожежних автомобілів, будівля командно-диспетчерського пункту, будівля технічних бригад, в якій розміщена трансформаторна підстанція РП-32.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 7. Умный
  Умный
  13-12-08, 21:38 | IP:89.21.79...
  Действительно,что от этого будут иметь Винничане,кроме пиара для Домбровского и Заболотного.При таком уровне жизни,который нам создали наши властьимущие,мы скоро на телегах будем ездить,а самолеты рассматривать на картинках.И при министре транспорта(ветеринаре по образованию)Й.Винском,в Виннице скоро можно будет открывать космодром.
 • 6. Всем
  Всем
  13-12-08, 20:06 | IP:93.180.212...
  Не понимаю с чего столько радости? "набільша перемога нашого регіону" над кем? ради чего??? Аэропорт не работал в пределах Украины, с какой радости он будет работать на международном уровне? Если только кому то не хватит топлива долететь до Киева... А то что у аэропорта нет денег даже на содержание охраны почему то не упомянули. Да и полоса совсем не 2500м, а отсилы 1800м ;) Так что УРА!!! Так держать!!!
 • 5. Люсик Карлович
  Люсик Карлович
  13-12-08, 16:07 | IP:92.112.14...
  НЕ НУЖНО СТОЛЬКО ЭМОЦИЙ ,ВСЯ ЭТА ЭЙФОРИЯ ПРОЙДЕТ КАК И С ПОМАРАНЧЕВЫМ РАЕМ НА ВИННИЧИНЕ.ВАЖНЕЕ КУДА ПОЙДУТ ДЕНЬГИ ОТ ЭКСПЛУАТАЦИИ АЭРОПОРТА.РЯДОВОЙ ВИННИЧАНИН НЕ ИМЕЮЩИЙ ВОЗМОЖНОСТИ ПОЛЬЗОВАТЬСЯ АЭРО УСЛУГАМИ КАКУЮ БУДЕТ ИМЕТЬ ПОЛЬЗУ.ЦЫПЛЯТ ПО ОСЕНИ СЧИТАЮТ.
 • 4. марс
  марс
  12-12-08, 15:57 | IP:195.78.58...
  Можно тількі уявити через що треба було пройти.Перемога!
 • 3. ТутБув
  ТутБув
  11-12-08, 11:44 | IP:85.25.120...
  Так тримати! Це насправді гарна новина і починання як для Вінниці так і для регіону.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)