На Всеукраїнських змаганнях загонів юних інспекторів руху вінницька команда перша

17.09.12 13:38 3891

В Міжнародному дитячому центрі «Артек» з 1 по 12 вересня проходили змагання серед загонів юних інспекторів руху. Нашу область представляли учні із НВК Гайсинської школи – інтернату, неодноразові переможці всеукраїнських конкурсів ЮІР.

На Всеукраїнських змаганнях загонів юних інспекторів руху вінницька команда перша

Змагання ЮІРівців проходили під гаслом «Молоде покоління - за безпеку руху!». Організаторами конкурсу, як і кожного року, виступили Управління ДАІ МВС України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерство соціальної політики України за підтримки Моторно (транспортного) страхового бюро України в рамках проведення всеукраїнського рейду «Увага! Діти на дорозі!».

Кращі загони юних інспекторів, які представляли усі обласні центри країни зібралися в «Артеку», де упродовж тижня змагалися у конкурсах «Велоестафета», «Юний регулювальник», «Знання Правил дорожнього руху», «Агітбригада». Потрібно зазначити, що цього року було введено два нових конкурси - «Соціальна реклама» та «Медична допомога».

Гайсинські ЮІрівці здобули перші місця майже у кожному з них і показали найвищий рівень знань та вміння їх застосовувати на практиці. Так, вони вважають, що й у наш комп’ютерний вік без друкованої продукції не обійтися. Тож, у конкурсу «Агітбригада» діти завзято вивчали книжку, у якій живуть Правила дорожнього руху. До речі команда переможець довела, що найкраще знається на правилах безпечної поведінки на дорозі, отримавши максимальну кількість балів у конкурсах «Знання Правил дорожнього руху» та «Велоестафета», завдання яких у цьому році були удвічі ускладнені.

Окрім дипломів та інших нагород, діти отримали цінні подарунки від ДАІ і партнера змагань Моторно (транспортного) страхового бюро України, що вже 10 років поспіль підтримує ЮІРівський рух. А ще до кінця вересня ЮІРівці продовжать відпочивати в «Артеку», де на них чекає цікава та весела програма, а також знайомство із новими друзями з усієї країни.

Як зазначає начальник служби профілактичної роботи управління ДАІ підполковник міліції Володимир Мотичко: « Такі конкурси значною мірою впливають на стан дорожнього руху та безпеку юних пішоходів. Адже одним з головних пріоритетів на сьогоднішній час для Державтоінспекції є профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Діти наше майбутнє, яке повинно бути в безпеці».

Фото

На Всеукраїнських змаганнях загонів юних інспекторів руху вінницька команда перша На Всеукраїнських змаганнях загонів юних інспекторів руху вінницька команда перша На Всеукраїнських змаганнях загонів юних інспекторів руху вінницька команда перша На Всеукраїнських змаганнях загонів юних інспекторів руху вінницька команда перша На Всеукраїнських змаганнях загонів юних інспекторів руху вінницька команда перша На Всеукраїнських змаганнях загонів юних інспекторів руху вінницька команда перша

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Служба профілактичної роботи Державтоінспекції Вінниччини
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)