Перекупників не пустять на сільськогосподарські ярмарки

18.12.08 03:15 2454 3

Ціни на товари перед святами штучно завищуються.

Перекупників не пустять на сільськогосподарські ярмарки

У цьому переконаний Сергій Кудлаєнко, начальник міського управління споживчого ринку та послуг. Тож на передноворічні сільськогосподарські ярмарки запрошуються тільки виробники і тільки за спеціальними запрошеннями. Це робиться для того, каже Сергія Кудлаєнко, аби унеможливити перепродаж товару і збільшення торвельних накруток.

- Ми будемо принципово ставити питання участі у ярмарку, - наголошує Сергій Кудлаєнко. - Перекупників просто не пустимо! Будемо ставити і охорону, і міліцію. Виробники матимуть змогу продати товар за своїми цінами. Ми ж рекомендуємо мінімальні накрутки.

Такий захід, кажуть у мерії, є частиною антикризової міської програми. Крім того, чиновники сподіваються, що на відсутність посередників сприятиме зниженню цін на товари.

Ярмарки сільськогосподарської продукції пройдуть у Вінниці протягом двох субот -- 20 і 27 січня - на проспекті Юності. Про участь у ярмарках вже заявили 30 виробників.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. марина
  марина
  18-12-08, 11:15 | IP:81.30.173...
  Може вже прийшов той час, коли потрiбно усiм сiльгоспвиробникам надати " Корочки", що вони,власне, е виробниками i мають право торгiвлi . Тодi всi зможуть пред"являти документ i iх не ганятимуть з ринкiв. А перекупники нехай платять податок на прибуток i купують дозвiл на право торгiвлi. Влада мае скласти реестри як одних,так i iнших.За торгiвлю без документiв ввести скаженi штрафи, тодi й порядок буде.
 • 2. Олександр
  Олександр
  18-12-08, 10:01 | IP:92.112.186...
  Яку участь в протидії штучному завищенні цін на товари приймає начальник міського управління споживчого ринку та послуг Сергій Кудлаєнко, крім КОНСТАТАЦІЇ і демагогії??
 • 1. Іван
  Іван
  18-12-08, 04:48 | IP:89.21.79...
  Рішення дуже актуальне і сьогодні його треба вправадити на всіх ринках міста.Увагу треба привернути особливо ринку "Супутнику",де нагло торгують перекупники і завищують ціни в 5-6 разів і дурять населення міста.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)