«Подільський туристично-інформаційний центр» визнано одним з найкращих в Україні

15.10.12 09:01 3009 6

З 11 по 13 жовтня в Києві проходить Міжнародний туристичний салон Україна-2012. Це виставка, на якій туристичні оператори презентують новинки майбутнього сезону осінь-зима 2012-2013. Приємною подією для вінницької делегації, яка відвідала церемонію відкриття події, стало те, що муніципальну компанію «Подільський туристично-інформаційний центр» було визнано другою в загальноукраїнському рейтингу «Бурштинова Країна 2012».

«Подільський туристично-інформаційний центр» визнано одним з найкращих в Україні

Вінницький туристичний центр поступився тільки львівському і отримав срібну нагороду конкурсу, що проводився під патронатом Міністерства культури та туризму і Державної агенції з питань туризму. Турцентру «Подільський» вдалось не тільки вийти на самофінансування і бездотаційну роботу, але й запровадити новаторські унікальні програми по прийому туристів. Окремо відзначені ексклюзивні програми екскурсійного трамваю «Везунчик» і найкращий туристичний супровід стюардес-екскурсоводів. «Коли створювався муніципальний туристичний центр, ми враховували досвід інших обласних центрів України, однак з минулого року ситуація кардинально змінилася – тепер за позитивним досвідом представники інших міст їдуть уже до нас», – каже начальник відділу у справах сім’ї, молоді та туризму Руслан Анфілов.

У останні роки Вінниця стає більш привабливою для українських і закордонних туристів. Руслан Анфілов розповідає, що досить важко відслідкувати, яка саме кількість гостей відвідує наше місто, однак завантаженість міських готелів за останній рік збільшилась на 20 % і майже удвічі зросла кількість відвідувачів вінницьких кав’ярень та ресторанів. Тільки щоб переглянути вечірню світло-музичну програму вінницького фонтану до міста приїздять близько 45 великих автобусів та біля 50 невеликих «бусів» з туристами із інших областей України та сусідніх держав. «Останнім часом в Україні з’являється культура відпочинку і кількість туристів збільшується, - каже Руслан Анфілов. – Вінниця ж має величезні можливості для розвитку туризму».

У осінньо-зимовий період кількість туристів, які приїздять до міста, зменшиться. Однак з нагоди шкільних канікул будуть діяти економні пропозиції для шкільних і студентських груп. «Аби збільшити кількість туристів до Вінниці, ми знижуємо вартість екскурсій для гостей міста до мінімальної, – каже директор комунального підприємства «Подільський інформаційно-туристичний центр» Віктор Мазурик. – А пішохідні екскурсії для найменших вінницьких школярів у перший день канікул будуть безкоштовними».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Вітя
  Вітя
  16-10-12, 11:49 | IP:141.138.109...
  Насправді не зроблено нічого. Я теж був на цій виставці. І про Вінницю там а ні слова. Львів є, а Вінниці - немає. Тому про який розвиток туризму ми можемо говорити? Чому б не зробити там хоча б інформаційний стенд та поставити 1 стюардесу, яка б роздавала інформацію про те, що варто подивитися у Вінниці? Тому що декому це не цікаво. Прикро
 • 5. Оксана
  Оксана
  16-10-12, 10:20 | IP:195.34.206...
  Не можу не погодитись з Віктором))))))))
 • 4. Денис
  Денис
  16-10-12, 09:53 | IP:93.183.251...
  потрібно ще працювати для туристичного майбутнього Вінниці, але вже багато чого зроблено, побачим що буде далі.
 • 3. Віра
  Віра
  15-10-12, 21:41 | IP:93.183.252...
  Клас!!!!!!!!! Це ж круто.
 • 2. КоТ
  КоТ
  15-10-12, 18:33 | IP:77.121.103...
  Це добре. Більше туристів до нас буде їхати, більше гршей буде отримувати місто. Але й більше туристів, більше сміття.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)