Вітаємо працівників реклами зі святом!

23.10.12 14:55 1811 0

Сьогодні, 23 жовтня – День працівників реклами.

Вітаємо працівників реклами зі святом!

Як говорив незабутній Остап Бендер "Реклама - двигун прогресу". Тому 23 жовтня вважається Днем рекламіста, або Днем працівника реклами. Це свято всіх рекламістів, маркетологів і піарників, яке відзначається з 1994 року.

Отож, вітаємо усіх працівників реклами з професійним святом. Бажаємо Вам вдячних і щедрих клієнтів, розуміючих і чуйних партнерів! Нехай «не крутиться» голова від стрімкого кар’єрного зростання, а креативність та ініціативність б’є ключем.

Довідка:

Слово «реклама» походить від лат. reclamare — викрикувати. Ще у Давньому Римі урочисті процесії, які завершували тріумфальні події, включали елементи реклами: хвалебні промови, демонстрацію здобутих у боях трофеїв. В античності реклама здебільшого являла собою написи, які славили правителів і полководців та висікалися на їхніх статуях. У середньовіччі «рекламна» конкуренція виявлялася здебільшого в усній формі (вигуки торгівців, заклики ґірґожників та мандрівних ремісників).

Сьогоднішня реклама — складна наука. У просування товарів і послуг інвестуються великі бюджети, але мета у реклами залишається тією самою — виділяти товар серед конкурентів, «розкручувати» його і збільшувати продаж.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)