Вінницький фонтан ROSHEN презентує завтра свою нову програму

25.10.12 17:41 6112 4

Найбільший у Європі світломузичний Фонтан ROSHEN із єдиною у світі системою занурення під воду 26 жовтня запускає свою нову програму.

Вінницький фонтан ROSHEN презентує завтра свою нову програму

Урочиста програма з презентацією нової вражаючої програми диво-водограю тривалістю 23 хвилини розпочнеться о 18 годині на Набережній ROSHEN.

Під час урочистої програми гостей свята привітає ініціатор створення у Вінниці диво-фонтану Петро Порошенко.

Привітає із цим днем гостей вечора своїм виступом Олег Скрипка та гурт «ВВ», а також всесвітньовідомий віртуозний скрипаль – Василь Попадюк.

Довідка:

Найбільший у Європі світломузичний Фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду та реконструйована Набережна «ROSHEN» відкриті 4 вересня 2011 року. Під час реконструкції Набережної «ROSHEN» проведено розширення нижнього та верхнього променадів з 15845 до 16493 кв м. Проведено розчищення русел річок Вінничка та Південний Буг, а також аванкамери насосної станції. На території ділянок двох скверів влаштовано пішохідні доріжки, встановлено дитячий майданчик з спеціальним антитравмовим покриттям. Для забезпечення зручних зв’язків між прогулянковою алеєю та територією, що знаходиться нижче рівня верхнього променаду влаштовано різноманітні типи сходинкових маршів, а також пандуси для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Після реалізації проекту відбулася стабілізація берегової лінії, відновлення та розширення акваторії.

«Фонтан» розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Встановлення світломузичного фонтану, з можливістю відео проектування, надає можливість отримати незабутні емоційні враження від світло-відео-музичних шоу.

Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект було повністю реалізовано за рахунок інвестиції Фонду Петра Порошенка та Міжнародної корпорації ROSHEN. Загальна вартість проекту Набережної і Фонтану перевищує 70 млн. гривень.

В 2012 році Благодійний Фонд Петра Порошенка й кондитерська корпорація ROSHEN вклали в Набережну й Фонтан ROSHEN додатково 6,5 мільйонів гривень. За ці кошти була проведена модернізація Фонтану ROSHEN, яка містила в собі встановлення трьох додаткових лазерних систем, які дозволяють значно збільшити кількість спец ефектів, таким чином розширити репертуар і зробити програму вінницького Фонтану набагато різноманітнішою. Прокладено додаткові кабельні системи; встановлено акустичні системи й допоміжні системи звуку, що посилює якість і сприйняття самої шоу-програми фонтану ROSHEN. Також, Фондом Петра Порошенка було продовжено роботу з реконструкції Набережної ROSHEN. Придбано й встановлено нову систему зрошення газонів, проведено благоустрій Набережної та її озеленення.

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Ігор
  Ігор
  27-10-12, 20:48 | IP:80.239.243...
  З набережною звичайно лажа, в напрямку як до Г.Успенського на новій нбережній вже ростуть камиші, і в місці де прикріпленні балони в воді, аналогічна ситупція. А в кінці набережної де починається стара її частина по Г.Успенського можна організувати навесні 5-10 комунальників і зчистити все це болото і камиш з плит. Але хіба це в нашій країні?
 • 3. Олександр
  Олександр
  25-10-12, 20:26 | IP:92.112.193...
  Я маю офіційну відповідь за підписом директора департаменту міського комунального господарства, Ігоря Корольчука, який пропонує мешканцям вулиці Кармелюка асфальтування міської дороги, 50% на 50% проплати з міським бюджетом. Але тоді коли три четвертих вулиці Кармелюка облагородив і заасфальтував Петро Олексійович Порошенко, він від мешканців, коштів не вимагав, на відміну від вищезгаданих представників міської влади.
 • 2. Анатолій
  Анатолій
  25-10-12, 18:29 | IP:79.143.37...
  Фонтан дійсно прекрасний. Набережна реконтруйована теж.Дякую пану Порошенко. Але ця набережна також двулика. Там де вона закінчується (біля Г.Успенського) починається набережна з купою сміття і бруду. Таке враження, що її не підмітали рік. Реконструкцію провести дорого, згоден; але ж підмести її можна.Чому міська влада на це не звертає увагу?
 • 1. Олександр
  Олександр
  25-10-12, 18:16 | IP:92.112.193...
  В 2012 році все що тут описано зроблено дійсно, але забули про найціннішу річ, це громадські туалети, які теж зробили в цьому році, біля фонтану. В свою чергу, міська влада НЕ знайшла коштів для асфальтування 150 метрів вулиці Кармелюка від фабрики Рошен до вул. Б.Хмельницького.Таким чином вулиця Кармелюка - дволика, з одного її боку Голівуд, з іншого - Гондурас. Соромно за міську владу, перед тими хто проїздить по вул. Кармелюка до фонтану Рошен.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)