Піщанська районна лікарня заплуталася з грішми та витратила зайві 150 тис грн

31.10.12 09:10 2441 1

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області забезпечили повне усунення порушень у Піщанській центральній районній лікарні. Загалом під час ревізії зазначеної лікарні інспектори Вінниччини виявили фінансових порушень на суму 150 тис. грн.

Піщанська районна лікарня заплуталася з грішми та витратила зайві 150 тис грн

Зокрема, через недотримання бухгалтерською службою вимог чинного законодавства під час нарахування та виплати зарплати, а також розрахунків із державними цільовими фондами медичний заклад зайво витратив майже 62 тис. грн. Водночас працівники лікарні недоотримали заробітної плати на суму 28 тис. грн.

Окрім того, посадові особи медичного закладу неправильно розраховували розмір орендної плати, а також сплачували за комунальні послуги, що їх спожили орендарі. Отже, лікарня зазнала збитків на суму понад 52 тис. грн.

Усі виявлені порушення було усунено ще до завершення контрольного заходу.

За недотримання вимог чинного законодавства на чотирьох посадових осіб Піщанської центральної районної лікарні складено протоколи про адміністративне правопорушення. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:www.dkrs.gov.ua
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. ФІШ
    ФІШ
    31-10-12, 13:20 | IP:77.121.108...
    ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ ! НЕ ТРЕБА ЧЕКАТИ ПОКИ КОНТРОЛЮЮЧИ ОРГАНИ ЩОСЬ ДЕСЬ НАЙДУТЬ,А ТРЕБА ЗАВІТАТИ ДО НОВОУТВОРЕННИХ ВІННИЦЬКИХ ПСМ(МИНУЛІ ПОЛІКЛІНИКИ)І ПЕРЕВІРИТИ НАРАХУВАННЯ ЗАРОБОТНОІ ПЛАТИ ПРАЦІВНИКАМ ЗГІДНО З ЗАВАНТАЖЕННЯМ І ВИЗНАЧИТИ ХТО,КОЛИ І СКІЛЬКИ ПОКЛАВ СОБІ В КІШЕНЮ ГРОШІВ,ЗАМІСТЬ ВИПЛАТИ ЛЮДЯМ.і ТОДІ БУДЕ ПОВНА КАРТИНА,ХТО З ГОЛОВНИХ ЛІКАРІВ,ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я МІСЬКОІ РАДИ СТАЛИ БАГАТИМИ ЛЮДЬМИ.КРІМ ТОГО ТРЕБА ПІДНЯТИ НАКАЗИ ПО ВИПЛАТАМ ЗА РАХУНОК ЄКОНОМІІ ЗАРАБІТНОІ ПЛАТИ,ЦЕ ХТОСЬ ПРИВЛАСНЮЄ ЧУЖІ ГРОШІ.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)