Вінницький фонтан ROSHEN припиняє свою роботу до весни

31.10.12 14:43 10833

Від сьогодні, 31 жовтня, вінничани не зможуть насолодитись фонтаном Roshen, аж до весни.

Вінницький фонтан ROSHEN припиняє свою роботу до весни

Фонтан Рошен

Розпочались роботи по опусканню фонтана на дно русла річки Південний Буг.

Як повідомили робочі, для проведення повного обсягу цих робіт знадобиться 2 дні.

Фонтан Рошен

В цьому році вінницький фонтан спромігся радувати своїх глядачів на 2 неділі більше, ніж минулоріч. В минулому році фонтан відправили на «зимню сплячку» вже 15 жовтня.

В цьому році, фонтан без «перерви на обід та вихідних» працював з 22 квітня по 30 жовтня.

З наступного року планується введення нових, революційних україномовних шоу-програм.

Нагадаємо, що корпорація Roshen та Фонд Петра Порошенка в 2012 році інвестували понад 6,5 млн. грн. в модернізацію найбільшого у Європі плавучого, світломузичного Фонтану Roshen. А 26 жовтня, для вінничан було презентовано абсолютно нову шоу-програму «Inventions» (Винаходи).

Довідка:

Найбільший у Європі світломузичний Фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду та реконструйована Набережна «Roshen» відкриті 4 вересня 2011 року. Під час реконструкції Набережної проведено розширення нижнього та верхнього променадів з 15845 до 16493 кв м. Проведено розчищення русел річок Вінничка та Південний Буг. На території ділянок двох скверів влаштовано пішохідні доріжки, встановлено дитячий майданчик з спеціальним антитравмовим покриттям. Для забезпечення зручних зв’язків між прогулянковою алеєю та територією, що знаходиться нижче рівня верхнього променаду влаштовано різноманітні типи сходинкових маршів, а також пандуси для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Фонтан Roshen розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Фонтан Roshen нараховує три програми тривалістю 20 хв - "Робошен", "Ельфи"та "Історія музики" та 8 коротких – тривалістю 5-6 хв.

Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект було повністю реалізовано за рахунок інвестиції Фонду Петра Порошенка та Міжнародної корпорації ROSHEN. Загальна вартість проекту Набережної і Фонтану перевищує 70 млн. гривень.

Фото

Вінницький фонтан ROSHEN припиняє свою роботу до весни Вінницький фонтан ROSHEN припиняє свою роботу до весни Вінницький фонтан ROSHEN припиняє свою роботу до весни Вінницький фонтан ROSHEN припиняє свою роботу до весни Вінницький фонтан ROSHEN припиняє свою роботу до весни Вінницький фонтан ROSHEN припиняє свою роботу до весни Вінницький фонтан ROSHEN припиняє свою роботу до весни Вінницький фонтан ROSHEN припиняє свою роботу до весни Вінницький фонтан ROSHEN припиняє свою роботу до весни

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:vinnitsa.info
Теги: ROSHEN
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)