На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор

07.11.12 10:27 8160 12

Шостого листопада на перетині вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор.

На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор

Світлофор на вул. Островського-Некрасова

За словами начальника Комунального підприємства «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» Івана Юрченка це зменшить потік транспорту і тим самим розвантажить перехрестя Островського – Лебединського і Островського – 50-річчя Перемоги.

Світлофор на вул. Островського-Некрасова

- Зважаючи на інтенсивність руху і великий потік транспорту вирішили відновити світлофорний об’єкт, який колись у 90-их роках ще працював, - говорить Іван Юрченко. - Але не як самостійний об’єкт, а як складову одного світлофорного об’єкту на перетині вулиць Островського і Привокзальна. Тобто світлофори на перехрестях Островського і Некрасова та Островського і Привокзальна працюють синхронно і одночасно.

Світлофор на вул. Островського-Некрасова

Нагадаємо, що за даними ДАІ УМВС України у Вінницькій області перехрестя Островського і Некрасова входило до восьми місць концентрації ДТП області. За 2012 рік на тепер уже врегульованому перехресті сталось три дорожньо-транспортні аварії.

Фото

На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор На перехресті вулиць Островського і Некрасова встановили світлофор

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 12. DINOSAUR
  DINOSAUR
  10-11-12, 17:52 | IP:91.124.89...
  Не нужный светофор. Каждые 20 метров светофоры, город просто будет стоять. Теперь будет быстрее по Энгельса проехать, чем стоять на каждом светофоре.
 • 11. Сергій
  Сергій
  10-11-12, 00:01 | IP:37.72.43...
  Моя пропозиція полягає у тому, щоб світлофор, який дивиться на вулицю Некрасова, був із детектором автомобіля, як на це робиться на Заході для малозавантажених вулиць, коли виїзд здійснюється на дорогу з інтенсивним рухом. Тоді це будн розумне рішення і не виглядатиме, ніби чергове відмивання грошей.
 • 10. Семен
  Семен
  09-11-12, 19:55 | IP:77.121.108...
  Люди не сварітся,а доведіть міський владі,що треба не світлофори ставити в місті,а будувати підземні переходи,транспортні розв*язки,парковки та заборонити рух транзітного транспорту через місто.Крім того , заборонити чиновникам з районів,заіджати в місто легковиками на наради,ці легковики хай ставлять на платних парковках за містом,а до нарад іздять міським громадським транспортом-це значно зменшить завантаженість міських доріг.
 • 9. Лариса
  Лариса
  07-11-12, 16:56 | IP:91.124.40...
  Вадиме, ну як не ясно? якщо забезпечиться нормальний виїзд з цієї вулиці, то автомобілі, принаймні частина, будуть їхати по ній замість запрудженої Привокзальної.
 • 8. Вадим
  Вадим
  07-11-12, 16:25 | IP:92.112.72...
  Сергій, ты точно отстрел. Это вопросы не уровня взяли лопаты пошли поставили светофор. Разработкой системы управления дорожным движением должны специально обученные люди, которые имеют опыт таких работ. Тут не подойдут даже спецы из политеха, на которых принято возлагать решение подобных задач города в последнее время. Вопрос слишком серьезный для города и автомобилистов. А эффективность этой идеи чиновников из апел. суда можно сопоставить с уже установленными светофорами на перекрестке Соборная Театральная)))

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)