Вінницьких таксистів виправлять

29.12.08 02:10 4484 15

Щоб вінничани не їздили „на Вишеньку за 50 гривень у роздовбаних „Жигулях”.

Вінницьких таксистів виправлять

Бути охайним, не курити, не пити і не їсти у присутності пасажирів, відчиняти двері, відкривати багажник, їхати найкоротшим шляхом, завантажувати і розвантажувати з багажника автомобіля речі – це короткий перелік зобов’язань водія таксі перед клієнтами. Новий „моральний кодекс” таксистів затвердили депутати на останній цьогоріч сесії міської ради.

— Вінниця увійшла до десятки міст України де є такі правила, — каже начальник управління енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Юрій Іорданов. – Затверджували їх з метою поліпшення якості послуг перевізників, підвищення рівня безпеки руху, посилення контролю за технічним станом легкових автомобілів та повнотою сплати податків суб’єктами підприємницької діяльності.

Завдяки цьому рішенню, вдасться прибрати з вулиць „тіньових” перевізників, переконаний чиновник. Тепер кожен водій мусить мати при собі, окрім водійського посвідчення, ще й ліцензійну картку на таксі.

Серед іншого визначено, що усі таксі повинні мати стандартизований вигляд. Наприклад, сигнальний ліхтар із зеленим та червоним світлом у верхньому правому кутку лобового скла, а на даху — „шашечки”. Порушенням буде перевезення пасажирів без таксометра. А на бортах легковика – має значитись назва перевізника та номери телефонів служби замовлень таксі. До того ж, всі таксисти тепер зобов’язані возити при собі документи, що підтверджують обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників авто, а самі транспортні засоби – бути застраховані. Навзаєм для таксистів облаштують спеціальні місця для паркування. А також – введуть правила і для пасажирів.

— Є відповідне рішення виконкому про визначення 52 місць здійснення комерційної діяльності для перевізників, які працюють на таксі, — пояснює Юрій Іванович. – Ці місця огородять, позначать дорожнім знаком „Місце зупинки таксі”. За місяць, гадаю, ми ці місця організуємо.

Відмовляти у перевезенні таксистам заборонено. Хіба що пасажир п’яний та неохайний. Через бруд до багажника можуть не потрапити і речі пасажира.

Вдарить по таксистах і заборона відходити від машини під час стоянки. Адже часто „грачі” паркуються, наприклад, біля вокзалу та зустрічають пасажирів на пероні. А потім везуть гостей міста та вінничан на Вишеньку за 50 гривень у роздовбаних „Жигулях”, а „Волга” якоїсь служби в цей же час чекає-не дочекається пасажира на парковці, розмірковує Юрій Іорданов.

А поки усіх офіційних таксистів перерахують. Міська податкова щоквартально інформуватиме мерію, як сплачують податки таксисти. А ДАІ рекомендують не панькатися з порушниками.

Рішення міської ради вступить в силу після опублікування в офіційному виданні. А це значить, що вже в новому році вінницькі таксисти житимуть за новими правилами.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 15. \
  \
  07-02-09, 16:20 | IP:94.179.209...
  Надо брать в руки автомат и делать революцию!
  Р.S. Осталось только найти автомат!!!!!
 • 14. Іван
  Іван
  06-01-09, 05:29 | IP:89.21.79...
  Мені здається,що міським чиновникам зовсім немає що робити і тому вигадують,що прийде в іх обмежені мізьки.
  Тільки сліпий може не побачити,що в місті незабаром ми будемо літати голікоптерами,бо пропускна спроможність міських доріг нище плинтуса.В заторах,та пробках,ще допомагає велосипед,но не таксі.Треба в місті будувати пешехідні переходи,транспортні розв*язки,а тоді можна щось казати про таксоперевезення.А нам впарюють дурниці про таксі ! За ці рока,безконтрольно виріс штат чиновників міськоі ради до 900 осіб,тому і сидять і розміркувують,що цим дурням ще впарити,як показати свою важливість для міськоі громади.Який це розумний єкономіст прорахував,що населення міста з кожним роком зменшуеться,а штат чиновників міськоі ради треба збільшувати ? Тільки вибори місцевих органів влади по можаритарним округам,дасть можливість нам нормально виживати в любих умовах і небуде 2-3 мафіі вирішувати питання в місті на свою користь.
 • 13. Анатолій
  Анатолій
  06-01-09, 03:03 | IP:77.109.12...
  Денис! Не треба тут розводити людей! Я перевірив на власному досвіді, що на нормальних таксометрах їздити значно дешевше. Я їжджу часто по одним і тим же маршрутам, і без таксометра - 50-120 грн, а з таксометром - 40 грн. Є різниця? Без таксометра з вишеньки неподалік - 25 грн, а з таксометром - мінімалка.
 • 12. Петро
  Петро
  04-01-09, 10:57 | IP:89.21.79...
  Цей пункт є в правилах "обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників авто"навіщо повторювати це в рішенні.І чого,перед тим,як приймати таке безглузде рішення не на користь людям,його не обговорили с місцевою громадою ? Захтіли чиновники міськоі ради показати що вони щось роблять по наповненню міського бюджету,то таке рішення при першому спірному випадку оскаржить любий,навіть самий корумпований суд.
 • 11. Наталия
  Наталия
  03-01-09, 17:53 | IP:92.112.15...
  Абсолютно согласна с Денисом. Оплата должна идти за реальное расстояние, а не за время стояния в пробке, тем более, что берешь такси для того, чтобы было быстрее. а на самом-то деле это еще вопрос: приезжаешь ли на место быстре, чем общественный транспорт?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)