День світлих вчинків пройшов у Вінниці

09.01.09 00:40 2798

Новорічні та різдвяні свята - найбільш світлі та добрі серед усіх. Саме в ці дні потрібно згадати про всіх тих, хто потребує нашої уваги, зробити добру справу, здійснити світлий вчинок.

День світлих вчинків пройшов у Вінниці

Перш за все уваги потребують діти, особливо діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з числа родин, що опинились в скрутних обставинах. Для них, 5 січня, пройшли благодійні новорічні ялинки міського голови. У обласному академічному театрі імені Садовського малеча переглянула дитячу виставу і отримала солодкі подарунки від Дідуся Мороза. В цей день відбулось дві благодійні вистави, які змогли переглянути майже 1,5 тисячі дітей. У концертній залі «Плеяда» теж відбулась благодійна казкова вистава, де присутніми були майже 500 діточок, вони також не залишились без солодощів.

У святкові дні турботи потребують і літні люди, старенькі, які залишились на самоті, малозабезпечені вінничани, тому протягом тижня, з 30 грудня, подарунками їх вітала небайдужа молодь міста. Майже 400 помешкань обійшли хлопці та дівчата. Ініціатива проведення заходу належить Молодіжній раді міського голови. Майже сто молодих людей взяли участь у цій акції - хлопці та дівчата з Молодіжної ради міського голови, їх друзі-студенти та учні навчальних закладів Вінниці. Допомагали їм у цій добрій справі управління розвитку споживчого ринку та послуг і відділ у справах сім'ї, молоді та туризму міської ради. У кав'ярні «Весела скриня» молодь приготувала різдвяну вечерю для літніх людей, які потребують уваги. Після чого вареники та кутю рознесли по домівкам. Щоб світлі вчинки було робити веселіше вечеря готуватиметься під українські пісні. А з 16-00 до 18-00 для малозахищених категорій вінничан у Центральному парку біля Головної ялинки працювала польова кухня. Усі бажаючі мали змогу скуштувати гарячу вечерю - гречану кашу з салом.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Схожі новини

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)