У вінницьких школах вмикають Wi-Fi

23.11.12 17:59 5700 3

У школах Вінниці поступово з’являється безкоштовний Wi-Fi. Питання про доступ до інтернету з будь-якого шкільного приміщення вчителі та батьки ставили під час зустрічей із депутатом обласної ради Сергієм Кудлаєнком.

У вінницьких школах вмикають Wi-Fi

Сергій Кудлаєнко- Наприкінці минулого року Сергій Кудлаєнко зустрічався з батьками та вчителями нашої школи, звітував про свою роботу, як депутата обласної ради, - розповідає заступник директора з виховної роботи Вінницької ЗОШ №10 Ганна Бондар. - Ми попросили його, якщо є така можливість, надати допомогу у встановленні роутерів Wi-Fi, щоб діти і вчителі могли користуватися інтернетом не тільки в окремих кабінетах, де в нас є комп’ютери. Зараз школа вся покрита мережею Wi-Fi і поки що маємо лише позитивні відгуки.

Щоправда, кажуть вчителі, вони разом з батьками спочатку трохи побоюювалися, щоб діти не «сиділи» в мережі на уроках. Проблему розв’язали досить просто – за допомогою пароля. Тепер загальний доступ до інтернету відкрито лише під час перерви, на уроках потрібен пароль, який знають тільки вчителі.

- Дуже часто використовую інтернет на уроках, - каже вчителька української мови та літератури 10-ї школи Тетяна Черній, - навчання має урізноманітнюватись: показуємо дітям різні документальні фільми, телепрограми, даємо аудіоматеріали, які учні можуть і вдома використовувати.

Wi-Fi у Вінницьких школах

Таким чином, вчителям стало зручніше викладати, а школярам – цікавіше вчитися. Батькам шкільний інтернет теж приніс користь: вони можуть у будь-який момент з будь-якої точки світу прослідкувати за успішністю та поведінкою своїх дітей через загальнонаціональну мережу «Щоденник.ua», до якої приєднуються і вінницькі школи. В тому числі - ЗОШ №10.

- Заходимо в будь-який браузер, вводимо: «Щоденник.ua», його видає першим, вводимо логін і пароль і заходимо, - показує свою сторінку в мережі десятикласник Іван Купчин. - Кожному учневі та всім батькам видавались особисті логін та пароль. Я можу бачити всі свої оцінки, але не бачу оцінок інших учнів. Батькам дуже зручно: можуть побачити, що я прогуляв відразу після уроку.

Wi-Fi у Вінницьких школах

- Програма «Щоденник.UA» - досить зручна і потрібна нині річ, але батьки і вчителі підняли питання про те, що повноцінно користуватися нею без доступу до мережі із будь-якого навчального кабінету неможливо, - каже Сергій Кудлаєнко. - Це підтвердили практично у кожній школі. Тому на сьогодні ми вже забезпечили покриття Wi-Fi у семи школах, звичайно, є певні проблеми, але до кінця року, думаю, задовольнимо усі заявки, які надходили до мене, як до депутата обласної ради.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. LIMITED
  LIMITED
  26-11-12, 23:14 | IP:31.40.234...
  Чудово!!! Дітки "полуничку" будуть качати :))))) А давайте довершимо ВСЕ ЦЕ Sexshop-ами в холах шкіл :)))
 • 2. pull shit
  pull shit
  26-11-12, 09:48 | IP:37.54.241...
  Ну як на це поглянути. Якщо не робити освіту цікавою, то бовдурів буде ще більше...
 • 1.
  24-11-12, 12:26 | IP:92.112.186...
  Мало того, що школота не відходить від комп'ютера з інтернетом вдома, ще їм цього щастя в школі не вистачає! Краще б опікувались якістю освіти, зі школи сьогодні виходять одні лише фізично відсталі соціально неадаптовані та інфантильні із-за соціальних мереж бовдури.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)