У вінницьких школах вмикають Wi-Fi

23.11.12 17:59 6729

У школах Вінниці поступово з’являється безкоштовний Wi-Fi. Питання про доступ до інтернету з будь-якого шкільного приміщення вчителі та батьки ставили під час зустрічей із депутатом обласної ради Сергієм Кудлаєнком.

У вінницьких школах вмикають Wi-Fi

Сергій Кудлаєнко- Наприкінці минулого року Сергій Кудлаєнко зустрічався з батьками та вчителями нашої школи, звітував про свою роботу, як депутата обласної ради, - розповідає заступник директора з виховної роботи Вінницької ЗОШ №10 Ганна Бондар. - Ми попросили його, якщо є така можливість, надати допомогу у встановленні роутерів Wi-Fi, щоб діти і вчителі могли користуватися інтернетом не тільки в окремих кабінетах, де в нас є комп’ютери. Зараз школа вся покрита мережею Wi-Fi і поки що маємо лише позитивні відгуки.

Щоправда, кажуть вчителі, вони разом з батьками спочатку трохи побоюювалися, щоб діти не «сиділи» в мережі на уроках. Проблему розв’язали досить просто – за допомогою пароля. Тепер загальний доступ до інтернету відкрито лише під час перерви, на уроках потрібен пароль, який знають тільки вчителі.

- Дуже часто використовую інтернет на уроках, - каже вчителька української мови та літератури 10-ї школи Тетяна Черній, - навчання має урізноманітнюватись: показуємо дітям різні документальні фільми, телепрограми, даємо аудіоматеріали, які учні можуть і вдома використовувати.

Wi-Fi у Вінницьких школах

Таким чином, вчителям стало зручніше викладати, а школярам – цікавіше вчитися. Батькам шкільний інтернет теж приніс користь: вони можуть у будь-який момент з будь-якої точки світу прослідкувати за успішністю та поведінкою своїх дітей через загальнонаціональну мережу «Щоденник.ua», до якої приєднуються і вінницькі школи. В тому числі - ЗОШ №10.

- Заходимо в будь-який браузер, вводимо: «Щоденник.ua», його видає першим, вводимо логін і пароль і заходимо, - показує свою сторінку в мережі десятикласник Іван Купчин. - Кожному учневі та всім батькам видавались особисті логін та пароль. Я можу бачити всі свої оцінки, але не бачу оцінок інших учнів. Батькам дуже зручно: можуть побачити, що я прогуляв відразу після уроку.

Wi-Fi у Вінницьких школах

- Програма «Щоденник.UA» - досить зручна і потрібна нині річ, але батьки і вчителі підняли питання про те, що повноцінно користуватися нею без доступу до мережі із будь-якого навчального кабінету неможливо, - каже Сергій Кудлаєнко. - Це підтвердили практично у кожній школі. Тому на сьогодні ми вже забезпечили покриття Wi-Fi у семи школах, звичайно, є певні проблеми, але до кінця року, думаю, задовольнимо усі заявки, які надходили до мене, як до депутата обласної ради.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)