Вінниця, ЮНІСЕФ, Посли та Фонд Порошенка об’єднались заради дітей

27.11.12 14:01 2954

У Вінниці 27 листопада за участі керівництва Вінниці та області, дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Посольств Нідерланди та Австрії, Фонду Порошенка, делегацій з понад 20 міст України відкрився перший національний Форум міст, дружніх до дитини.

Вінниця, ЮНІСЕФ, Посли та Фонд Порошенка об’єднались  заради дітей

«Наше місто намагається бути максимально дружнім до дітей, тому що уявити життя громад без участі в цьому житті дітей, без акцентування на питаннях, які турбують дітей, покращувати їх життя та умови розвитку просто не можливо», - сказав мер Вінниці Володимир Гройсман.

Він привітав Посла Королівства Нідерланди в Україні Пітера Яна Волтерса, заступника Посла Австрії в Україні Йоханеса Айгнера, представників EN CFC (Європейська мережа МДД), голову Фонду Порошенка - Марину Порошенко, Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія Павленка, а також численні делегації з понад 20 міст України.

Виступаючи на відкритті Форуму Марина Порошенко сказала, що проведення цього заходу є знаковим не лише для Вінниці, а й для України. «Сьогодні Вінниця знову демонструє своє сучасне європейське обличчя в новому форматі, а саме дружньому становленні до дитини. Сьогоднішній Форум – початок нашого майбутнього. Це важлива подія й не лише для Вінниці, але й для усієї України. Діти вони не чекають – вони ростуть і швидко стають дорослими, ми усі родом із дитинства, і якщо ми прямо сьогодні не почнемо приділяти достойну увагу дітям – ми можемо дуже багато пропустити в нашому майбутньому», - переконана М.Порошенко.

Вона переконана, що для кожної дитини в родині головне любов її батьків. «В нашій родині, як, напевно, й у кожній – ми просто любимо наших дітей і цим обумовлені усі їх права. Ми намагаємось віддати дітям саме найкраще, навчити їх, дати гідну освіту та виховання, а усе решта – залежить від них самих», - сказала М.Порошенко.

Вона зазначила, що на цьому Форумі представляє Фонд Порошенка, який на протязі багатьох років займається благодійністю в Україні. «Щороку ми організовуємо та втілюємо низку благодійних, освітніх та розважальних проектів, і я сподіваюсь, що ми робимо життя тисячам маленьких українців хоча б трішечки щасливішим. Я вірю, що пройде небагато часу, коли ми зможемо сказати – діти наших українських міст стали жити по-європейському, а саме, як у Вінниці», - підкреслила М.Порошенко.

Уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко побажав, щоб коло таких міст дружніх до дитини з року в рік збільшувалось. «Місто дружнє до дитини – це спроможність держави і влади міста чути дитячий голос, визнати правомірність дитячої позиції, дозволити і визнати, що дитина має право впливати на прийняття будь-якого рішення, яке стосується їх життєдіяльності, життєдіяльності громади, життєдіяльності держави», - сказав Ю.Павлено, зазначаючи, що Вінниця поки що – є єдиним містом, громада та влада якого дослухається до дітей.

Фото

Вінниця, ЮНІСЕФ, Посли та Фонд Порошенка об’єднались  заради дітей Вінниця, ЮНІСЕФ, Посли та Фонд Порошенка об’єднались  заради дітей Вінниця, ЮНІСЕФ, Посли та Фонд Порошенка об’єднались  заради дітей Вінниця, ЮНІСЕФ, Посли та Фонд Порошенка об’єднались  заради дітей

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)