Олімпійський комітет України нагородив педагогів вінницької школи №27

29.11.12 15:39 2723 2

З-поміж сотні навчальних закладів з 23 областей України Вінницька школа №27 здобула ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі на кращу організацію роботи з олімпійської освіти.

Олімпійський комітет України нагородив педагогів вінницької школи №27

Диплом за зайняте ІІ місце та цифрову відеокамеру педагогічний колектив закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Вінницької міської ради” отримав від Національного олімпійського комітету України й Олімпійської Академії.

За словами директора закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Вінницької міської ради” Олексія Тернового, таке визнання і нагорода є результат гарної роботи учителів.

- Семикласники нашого навчального закладу вивчають факультативний курс з теорії Олімпійських ігор “Олімпійська освіта”, - розповідає Олексій Терновий. - Його веде педагог Тетяна Розвадійська. Взагалі у школі розроблена спеціальна спортивна програма з п’ятого по 11 клас. Але цей факультатив — один із найцікавіших.

У Всеукраїнському конкурсі на кращу організацію роботи з олімпійської освіти школа змагається вчетверте. До цього часу, два роки поспіль, педколектив навчального закладу ставав третім на Всеукраїнському конкурсі. Наступного року, обіцяє директор, педагоги будуть намагатись стати першими.

Нагадаємо, що заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Вінницької міської ради” п’ятий рік стає першим у міській спартакіаді шкіл Вінниці.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Наталя
  Наталя
  05-12-12, 09:11 | IP:78.159.41...
  Вмирають, бо цілими днями сидять за компом чи біля теліку. Треба рухатися, особливо дітям шкільного віку, коли організм росте.
 • 1.
  30-11-12, 08:46 | IP:81.30.173...
  До чого тут педагоги,коли змагаються учнi? Краще б не з теорii мали нагороди, а з практики.А то в теорii все легко, а дiти щороку вмирають на фiзкультурi.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)