Генерал Русин провів перший особистий прийом громадян

08.12.12 16:25 3502 1

Громадські організації з проблемами ВІЛ-інфікованих, сільські делегації з одвічним розподілом землі, сльози та скарги осиротілих батьків вбитих дітей – все це звучало на першому особистому прийомі громадян начальника УМВС генерал-майора міліції Віктора Русина.

Генерал Русин провів перший особистий прийом громадян

Генерал Русин провів перший особистий прийом громадян

З метою спільної координації дій міліції та громадської організації «Центр ресоціалізації хімічно залежних» його представник ініціювала укласти договір про співпрацю. Генерал Русин ідею схвалює, зазначивши, що за умови відповідності усім юридичним нормам УМВС підпише таку угоду.

Ворожнеча та ненависть родичів, які не дійшли згоди в поділі майна, привели їх на прийом до керівника вінницької міліції. Віктор Русин зазначає, що сімейні проблеми міліція не вирішить, а от що стосується погроз розправою – особисто попереджає обидві сторони конфлікту про можливу відповідальність.

Генерал Русин провів перший особистий прийом громадян

Один з ошуканих вкладників кредитної спілки прийшов до начальника міліції, так як вважає, що розслідування кримінальної справи безпідставно затягується. Генерал обіцяє розібратися в ситуації, аби розслідування дійшло логічного завершення та права людей, які втратили свої кошти, були захищені.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Сомневаюсь я однако
    Сомневаюсь я однако
    08-12-12, 17:54 | IP:37.52.7...
    Не тешьте себя надеждами. Все будет без изменений. Многие думали, что Ноник многим поможет, а что вышло? Генералитет МВД работает в системе созданой ПР, поэтому надейтесь и дальше на "покращення".

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)