ДАІ бореться з білл-бордами

08.12.07 00:00 2745

У Вінницькій області розміщено близько півтори тисячі білл-бордів, сіті-лайтів, банерів тощо. З них 600 встановлені незаконно або із порушеннями, які негативно впливають на обстановку на шляхах.

ДАІ бореться з білл-бордами

Керуючись дорученням Президента про здійснення належного контролю за дорожнім рухом, Вінницька державтоінспекція протягом тижня проводить демонтаж таких рекламоносіїв. Уже прибрано 164.

— Демонтують ті білл-борди та сіті-лайти, які закривають собою дорожні знаки та світлофори, чим ускладнюють дорожній рух для його учасників, — пояснює Тетяна Яцко, працівник профілактичного відділу ВДАІ у Вінницькій області. — Є дві категорії — втановлені з порушенням норм та незаконні. У першому випадку власника рекламоносія попереджають за два дні про необхідність усунути порушення, а вже потім, якщо він проігнорував, прибирають на відведений у ДАІ штрафний майданчик. Якщо ж білл-борд чи сіті-лайт встановлено незаконно, його демонтують без попередження. На даний час скарг з боку власників рекламоносіїв з приводу їхнього демонтажу на адресу державтоінспекції не надходило.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)