У Вінниці з'явилася нова вулиця - Вінницьке лісництво

13.12.12 10:25 4966

Вулиця Вінницьке лісництво, що у П'ятничанському лісі, з'явилась за рішенням суду. Рішення про затвердження назви вулиці "Вінницьке лісництво" на черговій сесії затвердили депутати міськради.

У Вінниці з'явилася нова вулиця - Вінницьке лісництво

Розташована вона в мікрорайоні П'ятничани, біля озера "Гуральня".

- Фактично на цій вулиці збудовані всього кілька будинків, - каже директор департаменту архітектури, містобудування та кадастру міськради Максим Мартинюк, - Але їх мешканці до останнього часу нічого не могли робити зі своєю нерухомістю - ні оформити, ні продати, ні обслуговувати. Навіть поштової адреси будинки не мали.

Щоб узгодити ці питання і на виконання вимог суду й була затверджена назва вулиці.

Найстарший будинок тут належить Вінницькому лісництву, його працівникам і надавалось житло у першу чергу. Тож складностей із найменуванням не було.

Чотирнадцять сімей живуть на цій вулиці без газу, водогону, каналізації, централізованого опалення. Добре, хоч електрика є.

Щоб добратися до їхніх будинків, потрібно 15 хвилин йти П’ятничанським лісом від Соцького озера, або з окружної дороги. Формально ця ділянка належить до Правобережного району Вінниці. Хоча досі за жодним ЖЕКом будинки Вінницького лісництва закріплені не були.

Чи стане мешканцям жити краще після набуття вулицею офіційного статусу, життя покаже...

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:газета Місто
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)