У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77»

17.12.12 16:33 9771 3

17 грудня відбулось відкриття нового клубу за місцем проживання «Гараж 77». У цьому клубі дітей та підлітків мікрорайону «Старе місто» навчатимуть безпечній поведінці на дорогах, англійської мови, займатимуться із дітками та молоддю у театрі «Живої скульптури» тощо. Інтер’єр клубу створено в автомобільній тематиці. Над ним працювала молодіжна рада за підтримки депутатів міської ради Валентини Вишневської та Олександра Парвадова, авто- та мотоклуби. Ремонтні роботи у приміщенні фінансувались за рахунок міського бюджету. Загалом по місту на сьогоднішній день вже нараховується 17 підліткових клубів за місцем проживання, в яких молодь та діти можуть цікаво та корисно проводити своє дозвілля.

У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77»

Інтер'єр дитячого клубу "Гараж-77"

На сьогоднішній день у клубі «Гараж 77», який знаходиться за адресою вул. Данила Нечая, 77а, вже функціонують гуртки по вивченню англійської мови, творчої дитячої студії, молодіжний театр живої скульптури та українсько-фольклорний гурток. Вже з нового року тут працюватимуть програми безпечної поведінки дитини на дорозі, а на вихідних працюватиме «Тато-школа», де діти разом із своїми батьками будуть займатись по програмі виховання безпеки життєдіяльності. Крім того, свої програми для діток презентуватимуть і автоклуби міста.

Відкриття дитячого клубу "Гараж-77"

Інтер’єр клубу «Гараж 77» створювала молодіжна рада міста, яка оформляла стіни у автомобільній тематиці: стіни, зокрема, не лише прикрашені малюнками із дорожніми знаками та різноманітною атрибутикою у авто-стилі, а й каркасами старих автівок, які використали для створення столів та цікавих композицій тощо.

Інтер'єр дитячого клубу "Гараж-77"

Під час відкриття клубу начальник відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради Руслан Анфілов зазначив, що на сьогоднішній день клуб «Гараж 77» разом із 17-ма іншими клубами за місцем проживання, знаходяться у підпорядкуванні Центру підліткових клубів «Універ». «Ми вже маємо і танцювальні студії, і театр живої скульптури, зараз працюємо над створенням польського клубу, - говорить Руслан Анфілов. – У кожному приміщенні буде щось особливе, те, що подобається самим дітям».

Володимир Гройсман на відкритті дитячого клубу "Гаража-77"

Міський голова Володимир Гройсман повідомив, що відкриття цього клубу є результатом співпраці влади, молоді, авто- і мотоклубів та усіх небайдужих до розвитку дітей. «Сьогодні ми відкрили достатньо креативний та якісний клуб «Гараж 77», і він стане справжнім осередком спілкування та розвитку дітей, - говорить Володимир Гройсман. - Кожний наш клуб має свій напрямок роботи – починаючи від вивчення мов і закінчуючи спортом та мистецтвом. Тобто є усе для розвитку дітей. Це свого роду має стати майданчиком для діалогу та розвитку. І те, що такий майданчик створений у цьому мікрорайоні, на мою думку, є надзвичайно корисною і важливою справою».

Відкриття дитячого клубу "Гараж-77"

Довідка:

Клуб «Гараж 77» є муніципальним закладом і працюватиме в системі Центру підліткових клубів «Універ». Всі основні соціальні програми в приміщенні клубу будуть безкоштовними для підлітків мікрорайону Старе місто.

Директор центру підліткових клубів «Універ» Балєєва Віра Вікторівна.

Координує роботу центру - відділ молоді та туризму міської ради, начальник відділу Анфілов Руслан Анатолійович.

Програми реалізуються спільно з Молодіжною радою міста, голова Петренко Денис Григорович

Додаткова інформація: відділ молоді та туризму міської ради, тел.: 59-52-82

Фото

У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77» У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77» У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77» У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77» У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77» У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77» У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77» У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77» У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77» У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77» У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77» У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77» У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77» У Вінниці запрацював підлітковий клуб «Гараж 77»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Марина
  Марина
  22-12-12, 16:26 | IP:188.0.139...
  Дякуєм за те, що в нашому місті так багато робиться для дітей, але дуже хочеться чогось подібного дочекатись в районі ДПЗ, адже там теж дуже багато діток, яким теж потрібно чимось зайняти дозвілля!!!
 • 2. Вова
  Вова
  18-12-12, 13:07 | IP:188.0.64...
  Старому городу нужен даный клуб. Там много детей и надо занимать их досуг. В родителей не всегда хватает на это время
 • 1. виктор
  виктор
  17-12-12, 17:39 | IP:93.183.204...
  Самое главное, это объяснить родителям, чьи дети-мажоры не думают ни о себе, ни о других винничанах, что надо ценить жизнь!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)