Батьки учнів двох навчальних закладів у Вінниці зможуть побачити оцінки своїх дітей в Інтернеті

09.01.13 11:40 4433 8

У другому семестрі 2012-2013 навчального року у Вінниці стартує пілотний проект «Класний електронний журнал». Вчителі двох навчальних закладів міста – ФМГ №17 та технічного ліцею вже після зимових канікул виставлятимуть оцінки школярів в електронному журналі, у чітко визначений термін після проведення уроку або ж контрольної роботи тощо. Таке нововведення дасть можливість батькам у будь-який час за допомогою мережі Інтернет дізнатися про успішність своєї дитини до батьківських зборів.

Батьки учнів двох навчальних закладів у Вінниці зможуть побачити оцінки своїх дітей в Інтернеті

Проект «Класний електронний журнал» у 17-ій школі та технічному ліцеї вже майже два роки працює у тестовому режимі. Тут вчителі ведуть звичайний журнал, заповнюючи успішність школярів, теми занять та домашніх завдань тощо, і паралельно – вводять ці ж дані в електронну базу. Сам програмний продукт розроблений Заслуженим працівником освіти України, заступником директора фізико-математичної гімназії №17, завідувачем лабораторії інформаційних та комунікаційних технологій Юрієм Пасіховим. «Класний електронний журнал» є сертифікованим продуктом, який має крім іншого ще й високий рівень захисту від можливих «зламів» або ж втрати інформації. За інформацією директора департаменту освіти Вінницької міської ради Володимира Буняка, тестовий режим виправдав очікування, відтак, вже у другому семестрі два навчальних заклади повністю перейдуть не електронну систему оцінювання. А з нового навчального року до них приєднаються і інші вінницькі школи.

«Електронний журнал корисний тим, що він одночасно дозволить дисциплінувати одразу усіх учасників навчально-виховного процесу, - говорить Володимир Буняк. – Зокрема, не буде можливості виставити оцінку «заднім числом», адже для оцінювання буде визначено чіткий термін, упродовж якого вчитель зобов’язаний виставити оцінку за контрольну або ж самостійну роботу. Доступ до журналу матимуть вчителі, батьки та діти. Батьки матимуть можливість через Інтернет, вводячи лише особистий логін та пароль, ознайомитись із успіхами своїх дітей, не чекаючи табеля успішності або ж чергових батьківських зборів».

За словами Володимира Буняка, заповнення електронного журналу окрім усього іншого дозволить економити час, який викладачі зможуть використовувати для підготовки до навчального процесу, а дітям - якісніше готуватися до навчання і у визначений термін виправляти незадовільну оцінку. Крім цього, вчителі зможуть також дізнаватися, наскільки батьки цікавляться успіхами своїх дітей – викладач, натиснувши одну кнопку, зможе сформувати статистику переглядів батьками результатів навчальних досягнень учня. Ще однією перевагою цього журналу є те, що архівування результатів успішності школярів одного закладу за поточний навчальний рік зможе поміститися на один електронний носій, що також дозволить зменшити час на пошук інформації по тому чи іншому учневі за попередні роки.

У перспективі у цьому журналі батьки зможуть слідкувати ще й за тим, чи дійсно відбувались зміни у розкладі занять, навчальних предметів, що саме було задано по тому чи іншому предмету тощо.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. вв
  вв
  15-01-13, 17:40 | IP:82.207.102...
  ви всі неправі. От вживлять вашим дітям в тіло чіпи, на які будуть писати оцінки ...
  і вам також їх вживлять, щоб легше було пенсіі отримувати в банкоматах. Підійшов до банкомата, притулив голову з вживленим чіпом до магнітного зчитувача і отримав свою пенсію:)
 • 7. Оксана
  Оксана
  09-01-13, 18:46 | IP:91.124.19...
  Як же я згодна з Сергієм!!!
  З паперовим журналом ніколи толку не виведеш: невідомо звідки які оцінки беруться. У вчителів ще є така "відмазка" як "в мене є свій зошит,де я ставлю оцінки,а тоді переношу в журнал", побачити той "свій зошит" ще нікому не вдалося, а оцінки просто чудернацьким способом раптово і дивовижно з"являються в журналі...
 • 6. Для Igor
  Для Igor
  09-01-13, 18:09 | IP:37.54.5...
  Уважно читайте коментар №1
 • 5. Igor
  Igor
  09-01-13, 16:25 | IP:92.112.133...
  Олександр, та я не запитутавав у вас ))) а у формі запитання висунув свої пояснення, чому депертамент освіти не вводить електронні журнали у всіх школах.
 • 4. Сергій
  Сергій
  09-01-13, 13:17 | IP:37.72.42...
  Якщо запровадять дану систему у всіх навч закладах Вінниці, тоді для багатьох справдиться давнє побажання: "Щоб ти жив на одну зарплату"! Таким чином гальмується не введення електронного журналу, а демократичний процес усунення бюрократії з галузі освіти зокрема.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)