Громада міста погодила розміщення садибної забудови на частині лівого берегу ставу «Поділля»

02.02.13 18:26 3220 4

1 лютого відбулось засідання погоджувальної комісії щодо можливості реалізації проекту детального планування території частини лівого берега ставу «Поділля» для розміщення на ньому садибної забудови. Члени комісії визнали, що дану територію дійсно доцільно використовувати під садибну забудову, але у багатьох мешканців, які приймали участь у засіданні, виникають особисті питання щодо власних ділянок. Тому було прийняте рішення – надати консультацію та роз’яснення ситуації кожному з мешканців, садиби яких розміщуються на земельних ділянках, котрі «примикають» до території передбаченої під реалізацію проекту.

Громада міста погодила розміщення садибної забудови на частині лівого берегу ставу «Поділля»

15 січня було проведено громадські слухання щодо можливості розміщення садибної забудови та зони відпочинку на території частини лівого берегу ставу «Поділля». Даний проект був презентований департаментом архітектури, містобудування та кадастру, однак, деякі мешканці, виступили проти його реалізації. Адже запевняють, що на частину земель мають належні документи, які підтверджують їх право на власність. Під час громадських слухань сторонами не вдалося досягнути згоди, тому було запропоновано створити погоджувальну комісію, яка і вирішить подальший розвиток даного питання.

1 лютого в приміщенні міської ради відбулося засідання цієї комісії. До неї увійшло 17 осіб, в тому числі і мешканці приватних будинків сусідніх з територією вулиць. Загалом городяни, які проживають у мікрорайонах, наближених до ставу, погоджуються, що територія пустиря потребує впорядкування і стихійне використання та самозахоплення необхідно припинити. Однак, у мешканців, садиби яких примикають до території, на якій передбачається реалізація проекту, виникає багато особистих питань. Тому комісією було прийнято рішення – погодити проект детального плану території частини лівого берега ставу Поділля для розміщення садибної забудови в місті Вінниці, але в той же час, забезпечити дотримання законних прав та інтересів мешканців провулку Юності та 2-го провулку Юності.

Департамент архітектури, містобудування та кадастру взяв на себе зобов’язання – забезпечити консультації з власниками домоволодінь. До 8 лютого працівники квартального комітету мікрорайону «Пирогово» зберуть та підготують списки домоволодінь, які мають претензії щодо власності на землю. З наявними у них документами, власники приватних будників, які межують з даною територію, зможуть звернутися до департаменту архітектури, містобудування та кадастру й отримати роз’яснення та консультацію. Такі консультації будуть надаватися аж до 28 лютого. Порядок їх проведення буде розроблено після збору списків домовласників. ​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. 555
  555
  04-02-13, 11:24 | IP:82.207.102...
  підійдіть до Гройсмана, він вам оформить. Якщо потрібен вихід до води, і якщо потрібно обгородити цей вихід забором - плата буде більшою.
 • 3. Lissa
  Lissa
  04-02-13, 10:17 | IP:109.108.238...
  Скажіть будь ласка, яким чином можна придбати ділянку в цьому районі?
 • 2. Для "гк"
  Для
  03-02-13, 10:52 | IP:91.124.0...
  Який випендрьож - "витиевато" Що в тексті незрозумілого? Якщо ЗРОЗУМІЛО ПОГАнО - Є ЯК РОС., ТАК І УКР. ВЕРСІЯ.
  На рахунок "и этот" - конкретизуйте, ЯКІ ЩЕ озера/ставки стали приватною власністю за останні роки, перш ніж займатися пустомельством!
  І при чому окультурення пустирю до самого озера? Не роздадуть же власникам садиб по 3 сотки, припустимо, водної гладі.

  Крім того,НАД ОЗЕРОМ БУДЕ ОРГАНІЗОВАНА РЕКРЕАЦІЙНА ЗОНА! ЧАСТНА КОШТІВ ВІД ПРОДАЖУ САДИБ, ЧАСТИНА - З БЮДЖЕТУ. ПРО ЯКУ Ж ПРИВАТИЗАЦІЮ ТОДІ ЙДЕ МОВА?
 • 1. гк
  гк
  02-02-13, 18:54 | IP:109.108.254...
  как бы не стал и этот водоем частной собственностью... уж больно витиевато излагается и мягко стелется...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)