Учитель біології вінницької школи №27 перемогла у всеукраїнському конкурсі «Вчитель-новатор» компанії «Майкрософт Україна»

05.02.13 10:22 4652

17 січня 2013 року в офісі компанії «Майкрософт Україна» відбулося засідання журі Дев`ятого всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор». Конкурс організовано компанією «Майкрософт Україна» та проведено за сприяння Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Учитель біології вінницької школи №27 перемогла у всеукраїнському конкурсі «Вчитель-новатор» компанії «Майкрософт Україна»

Конкурс спрямовано на підвищення якості навчання учнів за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), виявлення кращого досвіду створення інноваційних освітніх програмних продуктів на основі ресурсів Microsoft, розвиток ініціативи педагогів, студентів та науковців у розробці та вдосконаленні навчально-методичних матеріалів, мотивування педагогів до використання ІКТ в навчально-виховному процесі.

На Дев`ятий всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор» подана рекордна кількість робіт – 2586.

Згідно з Положенням Дев`ятого всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор» члени журі відзначили 100 лауреатів – серед них учитель біології школи №27 м.Вінниці Гурська Таїсія Василівна.

Цього року організаторами конкурсу було прийнято рішення відзначити навчальні заклади, педагогічні працівники яких подали найбільшу кількість конкурсних робіт – це Луганський колегіум №36 та Вінницька школа №27. Ці навчальні заклади безкоштовно отримають 24 мультимедійних комплектів «Study Buddy» з різних навчальних предметів.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)