Вінницькому діагностичному центру, що по вулиці Київській, медична реформа більше не загрожує

14.02.13 10:15 4899 5

Мерія Вінниці, схоже, знайшла спосіб хоч якось "відокремитися" від пілотного проекту реформи охорони здоров'я. "Першою ластівкою" став муніципальний діагностичний центр. Міська влада дуже красиво разом з "поліклінікою", в структуру якої він входить, "вивели" його з-під навіть формального підпорядкування обласного управління охорони здоров'я.

Вінницькому діагностичному центру, що по вулиці Київській, медична реформа більше не загрожує

Вінницька міськрада прийняла рішення про перейменування центру первинної медико-санітарної допомоги №7 по вул. Київській в комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр". Таким чином, на відміну від решти ЦПМСП, що знаходяться в подвійному підпорядкуванні - міської та обласної влади, КП підзвітний виключно міськраді. Таким чином, жодна правка до закону про пілотний проект вже не зможе "відібрати" у вінничан цю "родзинку" охорони здоров'я.

Варто відзначити, що ідея створення комунальних підприємств на базі лікувальних установ мусувалася на Вінничині давно. Були навіть створені пробні підприємства, але через збитковість, їх постійно доводилося дотувати з місцевого бюджету.

Що стосується КП "Міський лікувально-діагностичний центр", то крім сформованого статутного фонду в 25 мільйонів гривень, підприємство, яке надає близько 50 видів діагностичних та лабораторних послуг на новітньому обладнанні, цілком може бути самоокупним. До того ж половину вартості його послуг для пільгових категорій, як і колись, буде компенсувати міський бюджет, а це завжди дозволить маневрувати з "вливаннями" коштів в залежності від фінансового стану центру.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницькі РЕАЛії
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Борис
  Борис
  18-02-13, 15:41 | IP:5.1.19...
  БРАВО!!!
 • 4. Нью Йорк
  Нью Йорк
  16-02-13, 00:50 | IP:71.183.177...
  Я был в Виннице всё лето. Пришлось походить по больницам, так как мне 65 и проблемы с сердцем. Одно только скажу, не дай Бог на Украине серьёзно заболеть.
 • 3. Оксана
  Оксана
  14-02-13, 15:55 | IP:91.124.182...
  ЛАРИСО, це крик душі! Сама то ще так-сяк справляюсь. В мене дитина часто хворіє,кожен похід в лікарню - питка з пристрастю. Позавчора ходили - думала,з глузду з"їду. От і питаю більш риторично,ніж практично: "Нащо було впроваджувати це безглуздя?!"
  І не треба на мене нападати. Я не вважаю,що варто радіти з того,що могло бути ще гірше йдякувати,що все хоч так. І наскільки я знаю,то Ладижину теж нав"язували цю рехворму,але тамтешні власті таки відмовились
 • 2. Лариса
  Лариса
  14-02-13, 12:32 | IP:91.124.44...
  Оксано, органи центральної влади прийняли закон - і Вінничина мусить його виконувати. Інакше керівництво нашої області пішло б "під статтю". Хоча і Гройсман, і Джига ніколи не приховували, що вони мають інше бачення реформи.

  Вам слабо подякувати, що є альтернатива тому кошмару? То вирішили поскиглити? Ваше "зауваження" адресоване місцевій владі? Станьте кандидатом в мери у 2014 році і висловіть пропозиції, як КРАЩЕ можна було викрутитись в умовах нав'язаної нам "недореформи".ї
  Міська влада не всемогуща - вона теж комусь підпорядкована і теж хтось нею командує на свій розсуд.
 • 1. Оксана
  Оксана
  14-02-13, 11:19 | IP:91.124.182...
  "Мерія Вінниці занйшла спосіб хоч якось "відокремитись" від пілотного проекту реформи охорони здоров"я"...Ну просто слів нема!!! Кому ж та реформа треба була?! Нащо ж було впроваджувати це безглуздя?!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)