Міністерство закордонних справ допоможе Вінницькій області долати наслідки кризи

30.01.09 10:40 2763

29 січня відбулась зустріч голови облдержадміністрації Олександра Домбровського з виконуючим обов’язки першого заступника Міністра закордонних справ України Юрія Костенка.

Міністерство закордонних справ допоможе Вінницькій області долати наслідки кризи

На зустрічі було обговорено перспективи стратегічної співпраці Вінницької ОДА з міністерством, адже одне з найважливіших завдань, які сьогодні ставить перед собою міністерство - шукати можливості для підтримки регіонів.

На думку Юрія Костенка, інструментом мінімізації наслідків кризи повинні виступати 122 закордонних представництва нашої держави, які мають координувати конкретні економічні проекти, учасниками яких з одного боку є українські підприємства, з іншого – зарубіжні партнери.

Урядовець висловив задоволення з приводу поглиблення співробітництва Вінниччини з Польською Республікою та майбутнього відкриття консульства в обласному центрі. На його переконання, такі обставини та нещодавній візит високої польської делегації на чолі з керівником МЗС – ще одне свідчення на користь значного потенціалу області. Юрій Костенко прогнозує пожвавлення інвестиційної та економічної діяльності в регіоні у зв’язку з цим.

За інформацією прес-центру
Вінницької ОДА
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)