Делегації з Румунії, Молдови, Російської Федерації, Чехії, Угорщини та Бельгії прибудуть у Вінницю 28 лютого

25.02.13 18:07 1732 0

До Вінниці прибудуть 6 іноземних делегацій на річницю єврорегіону

Делегації з Румунії, Молдови, Російської Федерації, Чехії, Угорщини та Бельгії прибудуть у Вінницю 28 лютого

28 лютого до Вінниці прибудуть 65 іноземців та 6 делегацій: Румунії, Молдови, Російської Федерації, Чехії, Угорщини та Бельгії. Представники цих країн візьмуть участь у Міжнародному круглому столі «Єврорегіон як позитивний інструмент реалізації політики транскордонного співробітництва». Захід організовується Вінницькою обласною Радою, обласною державною адміністрацією, Єврорегіоном «Дністер» та Вінницьким національним технічним університетом з нагоди першої річниці заснування Єврорегіону «Дністер».

Окрім іноземних гостей участь у круглому столі візьмуть: представники Адміністрації Президента України; керівники низки міністерств України та Республіки Молдова; народні депутати України; представники дипломатичного корпусу, представники міжнародних фондів та громадських організацій, керівники європейських структур, а також Єврорегіонів та інших транскордонних об'єднань.

У ході засідання голова Ради єврорегіону, голова обласної Ради Сергій Татусяк презентує учасникам діяльність Єврорегіону «Дністер». Також підніматимуться питання екології річки Дністер, поліпшення інфраструктури територій, які входять до єврорегіону, та наближення розвитку територіальних громад до європейських стандартів життя.

Ще планується підписання 14-ти угод про співпрацю: 13-ть – між територіальними громадами Вінниччини та регіонів Румунії, а також між Громадською організацією «Українці в Румунії» і Єврорегіоном «Дністер».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Офіційний інтернет-сайт Вінницької обласної Ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)