Олену Яворську поновлено на посаді начальника держуправління екології та природних ресурсів області

27.02.13 10:31 3453 1

Олена Яворська рішенням Вищого адміністративного суду України відновлена на посаді начальника державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області.

Олену Яворську поновлено на посаді начальника держуправління екології та природних ресурсів області

Це сталося через 4,5 року після того, як міністр екології в складі уряду Тимошенко Георгій Філіпчук, незаконно звільнивши Яворську, «через коліно» продавив свою кандидатуру в особі Дмитра Бабича. Останній виявився замішаний у схемі фіктивної утилізації прострочених пестицидів (отримавши казенні гроші, отрутохімікати просто перевозили з місця на місце, щоб знову вибити фінансування на «утилізацію»). Але незабаром Бабич був запідозрений у хабарництві і звільнений.

Правда, через якийсь час його виправдали. З тих пір управлінням встиг покерувати Олександр Кравченко, а нині його очолює Володимир Крисько. Між тим, саме управління нині перебуває в стані ліквідації, що ставить під сумнів виконання судового рішення, в тому числі і компенсацію Олені Яворській за вимушений прогул.

Кореспондент «Реала» став одним із перших журналістів, з яким Олена Григорівна поділилася радісною для себе звісткою:

- Вищий адміністративний суд України своєю постановою від 12 лютого 2013 відновив мене на посаді начальника управління і визнав наказ міністра Філіпчука від 29 жовтня 2008-го незаконним. Тобто, моє звільнення обгрунтували формальними, надуманими речами. І суд прямо вказує, що підставою для мого звільнення стала довідка, в якій вказані лише проблемні питання в роботі управління, але жоден з них не свідчить про провини  Олени Яворської, як посадової особи.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницькі РЕАЛії
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Олександр
    Олександр
    27-02-13, 12:20 | IP:37.52.108...
    Радість Олени Яворської передчасна, вона забула в якій країні живе. Не потрібно було оприлюднювати громогласно рішення суду, яке ніколи не буде виконане. Після особистих і неодноразових зустрічей з начальником відділу примусового виконання рішень суду, Головного управління юстиції у Вінницькій області, А.О.Сусковим, Олена Яворська впевниться в передчасності своєї радості. Я можу їй поспівчувати.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)