Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян

14.03.13 20:55 5525 10

Півторагодинний мітинг опозиції у Вінниці

Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян

Мітинг опозиції зібрав о 16:30 в центрі міста близько п'яти тисяч громадян. Серед лідерів були помічені Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок.

Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк у Вінниці

Кличко, хоч і був анонсований, але не приїхав, як і в цілому партія УДАР була представлена досить малочисельно. Можна було нарахувати лише близько 20 прапорів цієї політичної сили.

мітинг у Вінниці

Міська влада зробила все, щоб забезпечити рух громадського транспорту центром міста, встановивши на трамвайних коліях захисні бар'єри.

мітинг у Вінниці

Але деякі опозиціонери сприйняли їх як перепону, та вирішили знести, чим повністю унеможливили рух хоча б трамваїв.

мітинг у Вінниці

Було сумно спостерігати за людьми похилого віку, яким доводилось долати всю протяжність вулиці Соборної пішки.

Мітингувальники пройшли від краєзнавчого музею до будівлі ОДА, де й відбувся сам мітинг. Враховуючи приблизну кількість мітингувальників в 5 тисячі чоловік, варто зазначити, що основну кількість складали партійці, а кількість городян не перевищувала 30%.

мітинг у Вінниці

Фото

Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 10. Александр Вирнык
  Александр Вирнык
  17-03-13, 14:24 | IP:109.108.252...
  Думал... И фраза "ваша партия" тут неуместна. Одинаково отношусь в нынешней ситуации ко всем политическим силам, поверьте. Верил в 2004, и ждал изменений, у нас был шанс сделать некий рывок, как Грузия, но не случилось. Поэтому сейчас просто пишу что вижу. И если ко мне подходят на остановке пожилые люди с вопросами как им теперь быть, как доехать на вокзал, или добраться домой, становится действительно их очень жаль.
 • 9. ВИННИЦА!!!
  ВИННИЦА!!!
  15-03-13, 15:14 | IP:82.207.102...
  Опять редактор сайта "озаботился" простыми винничанами:
  "Було сумно спостерігати за людьми похилого віку, яким доводилось долати всю протяжність вулиці Соборної пішки".
  Саша Вирник, а Вы не думали, что они впроголодь живут, так как благодаря пакращенням вашей партии не могут ни лечиться ни покушать нормально??? Заботливый...
 • 8. Поліна Осипенко
  Поліна Осипенко
  15-03-13, 12:34 | IP:91.124.16...
  Благодаря митинговальщикам в рабочее время был перекрыт проезд центром города, многие опаздывали на поезда. А как же хваленная демократия, которая заканчивается там, где начинается нос соседа. Права большинства не надо учитывать? Почему те, же коммунисты, проводя акцию несколькими часами раньше движение не перекрывали?
 • 7. Ха-Ха
  Ха-Ха
  15-03-13, 07:49 | IP:217.30.195...
  Флешмоб для скучающих пенсионеров
 • 6. Винничанин
  Винничанин
  15-03-13, 00:26 | IP:178.74.217...
  Есть интересный факт!
  Глава Винницкого осередка "Фронта змин", а именно С.Кудлаенко не присуствовал на митинге своего непосредственного начальника!

  Вопрос - почему?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)