Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян

14.03.13 20:55 6349

Півторагодинний мітинг опозиції у Вінниці

Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян

Мітинг опозиції зібрав о 16:30 в центрі міста близько п'яти тисяч громадян. Серед лідерів були помічені Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок.

Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк у Вінниці

Кличко, хоч і був анонсований, але не приїхав, як і в цілому партія УДАР була представлена досить малочисельно. Можна було нарахувати лише близько 20 прапорів цієї політичної сили.

мітинг у Вінниці

Міська влада зробила все, щоб забезпечити рух громадського транспорту центром міста, встановивши на трамвайних коліях захисні бар'єри.

мітинг у Вінниці

Але деякі опозиціонери сприйняли їх як перепону, та вирішили знести, чим повністю унеможливили рух хоча б трамваїв.

мітинг у Вінниці

Було сумно спостерігати за людьми похилого віку, яким доводилось долати всю протяжність вулиці Соборної пішки.

Мітингувальники пройшли від краєзнавчого музею до будівлі ОДА, де й відбувся сам мітинг. Враховуючи приблизну кількість мітингувальників в 5 тисячі чоловік, варто зазначити, що основну кількість складали партійці, а кількість городян не перевищувала 30%.

мітинг у Вінниці

Фото

Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян Мітинг опозиції у Вінниці зібрав близько п'яти тисяч громадян

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)