Вінницькі католики зможуть взяти вихідний після католицької Пасхи

29.03.13 00:19 2990

Міська влада звернулася з проханням до керівників підприємств, організацій та установ про надання неправославним вірянам вихідного після їх великих релігійних свят.

Вінницькі католики зможуть взяти вихідний після католицької Пасхи

Католицька пасхаНаступного дня після великих релігійних свят українцям дається загальнодержавний вихідний. Через те, що у нашій державі переважна кількість людей сповідує православне християнство, то такі вихідні даються саме після великих православних свят. Найближчим святом, після якого надаватиметься вихідний день, є Пасха, яку православні християни святкуватимуть 5 травня.

Однак у Вінниці проживає значна кількість городян, які сповідують і інші віри. Тому 28 березня, напередодні католицької Пасхи, виконком Вінницької міської ради прийняв рішення звернутися до керівників закладів, установ та організацій міста з пропозицією надати своїм працівникам, які є католиками, вихідний день після свята. Тобто, якщо людина сповідує католицьке християнство, вона може звернутися до свого керівника щодо надання їй вихідного дня у наступний понеділок.

«До нас зверталися представники різних релігійних конфесій, тому ми вирішили піти їм назустріч, - каже міський голова Володимир Гройсман. – Вінниця завжди була толерантним містом і це ще один крок для утвердження в місті цих цінностей».

Це рішення стосується не тільки людей, які сповідують католицьку віру, а й належать до інших релігійних конфесій. Вони також можуть звернутися до керівництва про надання вихідного дня після своїх великих релігійних свят. ​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)