• Моя Вінниця
  • Новини Вінниці
  • Події
  • Переможець тендеру на ремонт доріг Вінниці цьогоріч повинен буде крім самих доріг обладнати також велодоріжки для велосипедистів

Переможець тендеру на ремонт доріг Вінниці цьогоріч повинен буде крім самих доріг обладнати також велодоріжки для велосипедистів

02.04.13 17:54 2388

З настанням тепла Вінниця готується до ремонту дорожнього покриття після експлуатації в зимовий період. Зокрема, чиновники вже розпочали пошуки організації, готової взяти на себе відповідальність за реконструкцію.

Переможець тендеру на ремонт доріг Вінниці цьогоріч повинен буде крім самих доріг обладнати також велодоріжки для велосипедистів

Департамент капітального будівництва міської ради оголосив про проведення конкурсних торгів з облаштування доріг.

Участь у тендері можуть взяти підприємства, що мають необхідну матеріально-технічну базу та виробничі потужності для приготування і укладання не менше 800 тонн щебенево-мастичного асфальтобетону за одну зміну. Для цього вони повинні не пізніше 5 квітня подати свої заявки на розгляду конкурсної комісії.

Згідно з тендерною інформацією у Вінниці буде реконструйовано щонайменше 3,365 кілометра доріг, які проходять у районах малоповерхової і багатоповерхової житлової та громадської забудови, відносяться до внутрішньоквартальних дорогах і районним магістралях.

Проект передбачає не тільки роботи на проїжджій частині, а й обладнання додаткових місць для тимчасового паркування легкового автотранспорту, а також велодоріжок для велосипедистів.

Крім дорожніх робіт, за умовами тендеру у Вінниці, підрядник повинен буде забезпечити також і реконструкцію понад 800 метрів трубопроводів теплових мереж - заміну зношеної арматури на нову і демонтаж теплофікаційних камер.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)